M jak miłość, odcinek 1486: Nina umrze przez Joasię? Ostatnia rozmowa z byłą Leszka popchnie ją do samobójstwa!

2020-01-14 21:27 sz
M jak miłość, odcinek 1486: Nina umrze przez Joasię? Ostatnia rozmowa z byłą Leszka popchnie ją do samobójstwa!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1486: Nina umrze przez Joasię? Ostatnia rozmowa z byłą Leszka popchnie ją do samobójstwa!

W 1486 odcinku "M jak miłość" Nina (Agnieszka Judycka) po rozmowie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) spróbuje się zabić! Po stracie dziecka i kolejnym odrzuceniu przez Leszka (Sławek Uniatowski) rywalka Chodakowskiej w 1486 odcinku "M jak miłość" sięgnie po garść tabletek nasennych. Czy Nina przeżyje próbę samobójczą? Joasia w 1486 odcinku "M jak miłość" zacznie bać się, że przez nią Nina umrze.

"M jak miłość" odcinek 1486 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1486 odcinku "M jak miłość" Nina po rozmowie z Joasią spróbuje odebrać sobie życie! Była Leszka pogrążyła się w ogromnej depresji po stracie dziecka, jednak wciąż nie straci nadziei na to, że Krajewski jeszcze do niej wróci.

Szczególnie ucieszy się, gdy w 1486 odcinku "M jak miłość" wybranek serca okaże jej wiele troski i wsparcia, a nawet odwiedzi ją w mieszkaniu. Czar pryśnie, gdy Nina w "M jak miłość" zobaczy na tapecie jego laptopa zdjęcie Joasi. Oszalała z rozpaczy Nina ucieknie się do ostatecznego szantażu.

Czytaj też >>> Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA? - WIDEO

- Możemy chwilę porozmawiać? - spyta Joasię w 1486 odcinku, po czym zacznie mieszać jej w głowie: - Po stracie dziecka tylko Leszek mi został, rozumiesz? Mam tylko jego! Wiem, że jeszcze wszystko może się między nami poukładać, możemy mieć dziecko, założyć rodzinę... Ale jeśli on do ciebie wróci, jeśli mi go zabierzesz, to ja tego już nie zniosę. Skończę ze sobą - zagrozi była kochanka Leszka.

Jakby tego było mało Nina w 1486 odcinku "M jak miłość" zrzuci na Joasię winę za swoje samobójstwo!

- Wiem, że mówię ci to już kolejny raz! Ale nie dajesz mi wyboru... A ja nie mam nic do stracenia, rozumiesz? Nic!… Pewnie uważasz mnie za wariatkę, ale radzę ci posłuchać i potraktować to bardzo poważnie... Jeśli nie pozwolisz Leszkowi odejść, będziesz miała mnie na sumieniu. Potrafisz wziąć na siebie taką odpowiedzialność?

W 1486 odcinku "M jak miłość" Joasia nie potraktuje słów Niny do końca poważnie. Leszek przez Michała (Paweł Deląg) dowie się o całej sytuacji i ostatecznie rozprawi się z byłą miłością. Wygarnie jej, że nigdy nie będą razem i żeby nie liczyła na to, że cokolwiek w tej kwestii się zmieni. 

 - Jakim cholernym prawem nachodzisz i szantażujesz Joannę?! Nigdy niczego ci nie obiecywałem… Pamiętasz? To ty mnie zdradziłaś, ty ode mnie odeszłaś! Nie wiem, po co tam poszłaś, co chciałaś w ten sposób osiągnąć… Nie wrócę do ciebie. Przykro mi, ale… nie można nikogo zmusić do miłości!

Wieczorem, podczas spotkania z Joasią, Krajewski w 1486 odcinku dostanie pożegnalny SMS od Niny. Z treści jasno wyniknie, że zamierza popełnić samobójstwo: "Nie mogę bez ciebie żyć. Nie obwiniaj się, proszę... i wybacz mi.". 

- Ja nie wierzyłam, że ona to naprawdę zrobi... - Chodakowska w "M jak miłość" będzie w szoku i zacznie obwiniać się o doprowadzenie Niny do targnięcia się na życie. Malik w tym czasie sięgnie po garść tabletek nasennych. Czy pomoc nadejdzie na czas? Przekonamy się już wkrótce.

M jak miłość, odc. 1486. Nina (Agnieszka Judycka), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1486. Nina (Agnieszka Judycka), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
M jak miłość, odc. 1486. Nina (Agnieszka Judycka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1486. Nina (Agnieszka Judycka)
Najnowsze