M jak miłość, odcinek 1494: Lilka zabije się? Skoczy z wiaduktu. Dramatyczna akcja ratunkowa Mateusza - WIDEO

2020-02-11 21:52 sz
M jak miłość, odcinek 1494: Lilka skoczy z wiaduktu? Dramatyczna akcja ratunkowa Mateusza. Zdąży uratować dziewczynę?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1494: Lilka skoczy z wiaduktu? Dramatyczna akcja ratunkowa Mateusza. Zdąży uratować dziewczynę?

Czy Lilka (Monika Mielnicka) zabije się w 1494 odcinku "M jak miłość"?! Lilka postanowi popełnić samobójstwo! Dziewczyna Mateusza (Krystian Domagała) dowie się, że jest w ciąży i wybierze makabryczny sposób na zakończenie swojego życia. Spróbuje skoczyć z wiaduktu, tuż pod koła rozpędzonego pociągu. Czy Mateusz w 1494 odcinku "M jak miłość" uratuje Lilkę? Czy zdąży na czas zanim jego ukochana skoczy z mostu? Zobaczcie WIDEO z tej przerażającej sceny!

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Lilka zabije się w 1494 odcinku "M jak miłość"? Dziewczyna straci wszelką wolę życia po tym, jak dowie się o ciąży. W poprzednich tygodniach Lilka z "M jak miłość" została odurzona i brutalnie zgwałcona przez nieznanego mężczyznę.

- To piaty, szósty tydzień ciąży - usłyszy od ginekologa. 

Samo to wystarczyło, by kompletnie się załamała. Wieść o dziecku okaże się gwoździem do trumny. Nastolatka na myśl, że miałaby urodzić dziecko zboczeńca, postanowi popełnić samobójstwo. Nie wytrzyma traumy, pomimo wsparcia Mateusza.

ZOBACZ: M jak miłość, odcinek 1494: Lilka przed śmiercią usłyszy przerażającą diagnozę lekarza!

W 1494 odcinku "M jak miłość" Lilka napisze list pożegnalny do matki oraz do brata. Przypomni w nim, że mocno ich kocha i jednocześnie przeprosi za to, co zamierza zrobić. Krystyna (Dorota Chotecka) wpadnie w panikę. Z kolei Mateusz po dłuższym braku kontaktu z dziewczyną domyśli się, co mogło przyjść jej do głowy.

Mostowiak w 1494 odcinku "M jak miłość" zacznie wydzwaniać po znajomych, z którymi ponoć tego dnia Lilka miała uczyć się do egzaminów. Okaże się, że nikt nie wie, gdzie ona jest. Tylko jedna osoba wspomni, że widziała Lilkę idącą w stronę wiaduktu kolejowego. Zacznie się wyścig z czasem!

Mateusz biegiem ruszy ratować ukochaną. W tym czasie Lilka w 1494 odcinku "M jak miłość" zdąży już dotrzeć na miejsce i przejść na drugą stronę barierki.

Czy akcja ratunkowa Mostowiaka zakończy się sukcesem? Zobaczcie zwiastun i obejrzyjcie naszą galerię, żeby poznać zakończenie.

SPRAWDŹ TEŻ:  M jak miłość, odcinek 1494: Joasia postrada zmysły przez list od Małgosi! Marysia zauważy niepokojący szczegół

M jak miłość, odc. 1494: Lilka (Monika Mielnicka), Matuesz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1494: Lilka (Monika Mielnicka), Matuesz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1494: Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1494: Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka)
Samobójstwo w „M jak miłość”
Autor: Materiały prasowe Samobójstwo w „M jak miłość”
Najnowsze