M jak miłość, odcinek 1487: Piotrek będzie ratował małżeństwo z Kingą! Dowie się co zrobił Paweł?

2020-01-15 17:55 Ag
M jak miłość, odcinek 1487: Piotrek będzie ratował małżeństwo z Kingą! Dowie się co zrobił Paweł?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1487: Piotrek będzie ratował małżeństwo z Kingą! Dowie się co zrobił Paweł?

W 1487 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zadba o to, by Kinga (Katarzyna Cichopek) poczuła jak bardzo ją kocha i jak ważne jest dla niego ich małżeństwo. Po długiej rozłące spowodowanej służbowym wyjazdem Zduńskiego do Berlina nareszcie będą mogli spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Wyrwą się z domu od czwórki dzieci na spacer nad Wisłą. Na tym jednak nie koniec niespodzianek Piotrka dla Kingi w 1487 odcinku "M jak miłość". Czy domyśli się, że Paweł (Rafał Mroczek) zagraża jego związkowi z Kingą?

"M jak miłość" odcinek 1487 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1487 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek znów będą razem! Dobiegnie końca delegacja Zduńskiego w Berlinie i trwająca od ponad pół roku rozłąka. W dniu, w którym Piotrek wróci do żony i dzieci zda sobie sprawę, że to dosłownie ostatnia szansa, by uratować małżeństwo.

Zauważy bowiem, że Kinga jest jakaś inna, zupełnie jakby coś przed nim ukrywała. Oczywiście tajemnica będzie dotyczyła pocałunku z Pawłem, który na weselu Magdy (Anna Mucha) po pijaku posunął się za daleko. Piotrek w 1487 odcinku "M jak miłość" zacznie się domyślać, że między żoną a jego bratem bliźniakiem coś się popsuło, że nie są już tak blisko jak kiedyś. Ale będzie pewny, że chodzi o jakąś kłótnię, bez większego znaczenia.

Kinga z kolei znów zapewni ukochanego, że nie chce by Paweł mieszał się za bardzo w ich rodzinne kłopoty, bo przecież ma swoje życie. W 1487 odcinku "M jak miłość" Zduński zabierze żonę na spacer nad Wisłę. Po powrocie do domu zostawią czwórkę dzieci po opieką Pawła, a sami postawią spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Żeby pokazać żonie jak bardzo ją kocha Piotrek podaruje Kindze pióro - takie samo jak to, które przed laty pożyczył od niej w szkole.

Patrz też: Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość? Przerwał milczenie w sprawie pożegnania Pawła

Romantyczna randka King i i Piotrka w 1487 odcinku "M jak miłość" będzie miała ciąg dalszy w Grabinie. Bo właśnie tam pojadą małżonkowie, żeby trochę się zrelaksować, odpocząć od trudów rodzicielstwa. Dzieci zostaną pod opieką Pawła, który zdany sam na siebie postanowi szukać ratunku właśnie w Grabinie u Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Nieświadomy, że tam pojechał też brat z bratową.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1488: Dramat Pawła po wypadku. Straci Julkę i nawet córka Basia od niego ucieknie

W 1487 odcinku "M jak miłość" Paweł skorzysta z okazji, że będzie z Kingą sam na sam. I właśnie w Grabinie przeprosi ją za to co zrobił. Jak Zduńska zareaguje na wyznanie szwagra? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), bliźniaczki - Emilka i Zuzia
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), bliźniaczki - Emilka i Zuzia
M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)