M jak miłość, odcinek 1485: Kisielowa popędzi męża! Zobaczy Roberta z inną w kościele - WIDEO

2020-01-14 13:53 Ag
M jak miłość, odcinek 1484: Kisielowa popędzi Roberta! Przyłapie męża z inną
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1484: Kisielowa popędzi Roberta! Przyłapie męża z inną

W 1485 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) wpadnie w szał kiedy na własne oczy zobaczy swojego męża Roberta (Krzysztof Tyniec) z chórzystką z kościelnego chóru. Wściekłość Zosi będzie tak wielka, że urządzi ukochanemu awanturę, później zacznie rzucać w niego butami, a na koniec przepędzi z domu. Po wszystkim w 1485 odcinku "M jak miłość" wzburzona Kisielowa, której Robert znów złamie serce, kolejny raz wróci do domu Mostowiaków...

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Nie ma mowy, by w "M jak miłość" zapanował spokój w małżeństwie Kisielowej i Roberta, nawróconego oszusta i seryjnego uwodziciela. Po ostatnim romantycznym pojednaniu małżonków w domu Mostowiaków wydawało się, że najgorsze już za nim. Nic bardziej mylnego, bo Temperament Zosi znów da o sobie znać w 1484 odcinku "M jak miłość" kiedy czujnym okiem spostrzeże, że jej mąż flirtuje z jedną z chórzystek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1484: Sonia wyzna Jankowi, że się zakochała. Znów złamie jej serce? - WIDEO

Jakby tego było mało Robert zacznie się migać od domowych obowiązków, zwłaszcza sprzątania po sobie. Tego dla Kisielowej będzie zdecydowanie za wiele. W 1485 odcinku "M jak miłość" wpadnie w taką furię, że zacznie rzucać w Żaka butami, a później przepędzi go z ich malutkiego domku, tuż obok leśniczówki. Robert przekona się na własnej skórze do czego jest zdolna jego Zosieńka.

Ale na tym nie koniec, bo po awanturze Kisielowa spakuje walizkę i znów przeniesie się do domu Mostowiaków. Ku przerażeniu Barbary (Teresa Lipowska), Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1485: Lilka brutalnie zgwałcona! Mateusz nie pomoże swojej dziewczynie

M jak miłość, odc. 1484. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1484. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)
Najnowsze