M jak miłość, odcinek 1485: Kalicki jest bratem Marysi? Szokujące wyniki śledztwa

2020-01-14 21:44 jkk
M jak miłość, odcinek 1485: Kalicki jest bratem Marysi? Szokujące wyniki śledztwa
Autor: MTL Maxfilm/TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1485: Kalicki jest bratem Marysi? Szokujące wyniki śledztwa

W 1485 odcinku "M jak miłość" dowiemy się kim naprawdę jest oszust stażysta Maciek Kalicki (Aleksander Kaleta) z Grabiny! Maciej został już zdemaskowany przez księdza (Maciej Damięcki), który podzielił się swoimi podejrzeniami z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Barbarą (Teresa Lipowska). W 1485 odcinku "M jak miłość" zobaczymy kogo i czego szuka w miejscowych archiwach lekarz na fałszywych papierach! Czy Kalicki jest bratem Marysi, a może synem zmarłego Michała Łagody (Paweł Okraska)?

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1485 odcinku "M jak miłość" zobaczymy sceny, z których jasno będzie wynikało, co podszywający się pod lekarza Kalicki, tak naprawdę robi w Grabinie. Prawda zwala z nóg!

Jako pierwszy nabierze podejrzeń ksiądz i to on w 1485 odcinku "M jak miłość" zdemaskuje Kalickiego przed Barbarą. A nestorka rodu Mostowiaków, jak zawsze, dotrze do prawdy...

Widzowie 1485 odcinka "M jak miłość" będą mieli okazje podglądnąć Kalickiego, kiedy porównuje zdjęcia ze starej gazety i prawdopodobnie z własnej kieszeni. Kogo zobaczymy? Czy starszy pan z fotografii to jego ojciec, czy dziadek?

Marysia jeszcze w 1485 odcinku "M jak miłość" będzie bagatelizować słowa księdza o dziwnych zainteresowaniach Kalickiego. Czyżby w jej przypadku miało się sprawdzić stare powiedzenie, że najbardziej zainteresowany dowiaduje się prawdy ostatni?

Najnowsze