M jak miłość, odcinek 1485: Barbara odkryje mroczny sekret lekarza oszusta! Kim naprawdę jest Kalicki?

2020-01-12 13:50 jkk
M jak miłość, odcinek 1485: Barbara odkryje mroczny sekret lekarza oszusta! Kim naprawdę jest Kalicki?
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1485: Barbara odkryje mroczny sekret lekarza oszusta! Kim naprawdę jest Kalicki?

W 1485 odcinku "M jak miłość", Barbara (Teresa Lipowska) wytropi kim jest Kalicki (Aleksander Kaleta)! Ksiądz (Maciej Damięcki) jako pierwszy powie jej o częstych wizytach na cmentarzu nowego "lekarza" i jak zwykle nestorka rodu Mostowiaków weźmie sprawy w swoje ręce. Czy w 1485 odcinku "M jak miłość" dowiemy się po co Kalicki przyjechał do Grabiny i jaką mroczną skrywa tajemnicę?

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.20 w TVP2

- To jest chyba nasz nowy lekarz, prawda? - zapyta Barbara księdza na cmentarzu w 1485 odcinku "M jak miłość". - Tak, poznałem go, bardzo sympatyczny młody człowiek. Często go tu spotyka. Interesuję się genealogią, historią Grabiny - odpowie jej proboszcz. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1485: Marysia i Artur nie poznają własnej córki! Zupełnie inna Basia wróci do Grabiny

- Tak? Dziwne zainteresowanie jak na tak młody wiek. Ciekawe, co go tutaj sprowadziło w nasze strony - odpowie Barbara i tak naprawdę  w tym momencie 1485 odcinka "M jak miłość" rozpocznie prywatne śledztwo!

M jak miłość, odcinek 1485: Maciej Kalicki (Aleksander Kaleta), Zenon Łagoda (Emil Karewicz)
Autor: tvp/vod

Jak już Barbara zabierze się za jakąś sprawę, to jej nie odpuszcza... Dlatego wróci do tematu w 1485 odcinku "M jak miłość" również w rozmowie z Marysią. - Chciałam cię zapytać o tego waszego nowego lekarza w przychodni. Widziałam go dziś na cmentarzu - zacznie Barbara. 

- Tak, wiem, ksiądz mówił, że interesuje się genealogią - Marysia ponownie zbagatelizuje informacje o fałszywym lekarzu Kalickim

- Zastanawiam się, czy to tylko o to chodzi. Czy on nie odwiedza jakiegoś grobu? - Barbara trafi w 1485 odcinku"M jak miłość" w sedno!

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura naśle na Izę prawnika. Oskarżą ją o zabójstwo?

Barbara odwiedzi w 1485 odcinku grób swojej pierwszej wielkiej miłości, Zenona (Emil Karewicz) i jego matki, Zofii. Czy właśnie tutaj będzie chadzał Kalicki? Z dokumentów i zdjęć, które Kalicki obejrzy w domu będzie wynikało, że... nestorka Mostowiaków trafiła w "Bingo!"? ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>>