M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura naśle na Izę prawnika. Oskarżą ją o zabójstwo?

2020-01-11 12:51 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura naśle na Izę prawnika. Oskarżą ją o zabójstwo?
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura naśle na Izę prawnika. Oskarżą ją o zabójstwo?

W 1489 odcinku "M jak miłość" ciotka (Agata Rzeszewska) Artura (Tomasz Ciachorowski) będzie eskalować dotarcie do prawdy o zniknięciu Skalskiego. Podjudzona przez swoją wróżkę będzie coraz bardziej przekonana, że Artur nie żyje, a winą za to obarczy niewinną Izę (Adriana Kalska)! Uparta ciotka zacznie nachodzić narzeczoną Marcina (Mikołaj Roznerski), aż w końcu naśle na nią prawnika... Czy Iza to wytrzyma, czy zacznie sypać na policji? Przekonamy się w 1489 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1490 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" ciotka Artura nadal nie będzie odpuszczać Izie... Najpierw nawiedzi ją w pracy i zaprosi na mszę za duszę... psychopaty! Czy Iza zrobi dobrą minę do złej gry i wybierze się pomodlić za swojego prześladowcę?

Przekonana o śmierci Skalskiego ciotka będzie coraz bardziej zapiekła w swoich podejrzeniach, ale w 1489 odcinku "M jak miłość" nie da się wciągnąć w grę. Stanowczo odrzuci zaproszenie na mszę za dusze Artura! Niestety będzie też musiała złożyć zeznania na policji!

W odpowiedzi na to Skalska uda się do Kamila (Marcin Bosak), którego będzie namawiać, aby ją reprezentował w sprawie o zabójstwo członka rodziny. Spróbuje też nasłać go na Izę! Kamil usłyszy do Skalskiej, że jej zdaniem dziewczyna coś ukrywa...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

Czy Kamil przyjmie zlecenie i zacznie nękać niewinną Izę? A może podejmie prywatne śledztwo i dowie się, że Artura zabił Olek? Przekonamy się od 1489 odcinka "M jak miłość".

Najnowsze