M jak miłość, odcinek 1482: Ciotka Artura odkopie jego zwłoki? Iza tego nie zniesie! - ZWIASTUN

2020-01-02 8:25 jkk
M jak miłość, odcinek 1482: Ciotka Artura odkopie jego zwłoki? Iza tego nie zniesie! - ZWIASTUN
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1482: Ciotka Artura odkopie zwłoki jego zwłoki? Iza tego nie zniesie! - ZWIASTUN

W 1482 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dowie się od ciotki (Agata Rzeszewska) Artura (Tomasz Ciachorowski), nie tylko, że Artur nie żyje, ale i to że został zamordowany. Skalska powie Izie także, że zwłoki psychopaty zostały zakopane... Czyżby posiadła informacje, których nadal nie ma nawet policja? Iza kompletnie załamie się po tej dawce informacji i narazi rodzinę na wielki niebezpieczeństwo! Co się stanie zobaczymy w 1482 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1482 - poniedziałek, 6.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1482 odcinku "M jak miłość" Iza będzie z minuty na minutę coraz bardziej przerażona! Zacznie się od bukietu białych róż, które przyniesione przez kuriera przypomną jej Artura... A potem będzie jeszcze gorzej!

Kolejne wydarzenia w 1482 odcinku "M jak miłość" doprowadzą Izę do stanu, w którym nawet zostawi bez żadnej opieki dzieci! Bowiem kiedy Iza już ochłonie w parku po porannych wydarzeniach, zadzwoni... ciotka Artura! Kobiety od razu umówią się na spotkanie. 

Skalska wyjawi w 1482 odcinku "M jak miłość" skąd ma nowe informacje na temat losów Artura. - To dzięki niej uspokoiłam się, wyciszyłam... Jest jeszcze jedna sprawa, o której chcę ci powiedzieć. Pani Wiola już wcześniej wspominała, że Artura nie żyje. Ale wczoraj rozłożyła karty i zobaczyła, że Artur został zabity, a jego ciało zakopane!

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1486: Krajewski to oszust! Wykorzysta Marcina do przekrętów w firmie

I choć na co dzień Iza nie biega do wróżek, to w przerażającej atmosferze poranka 1482 odcinka "M jak miłość"załamie się pod ciężarem słów ciotki psychopaty! Czy uniesie samotnie ciężar oskarżeń, czy ktoś będzie musiał ją ratować? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1484: Tragiczny koniec imprezy Lilki i Mateusza. Zdradzi go z największym wrogiem?

Oby nie skończyło się znów na "leczeniu" psychotropami, które nielegalnie przepisuje jej Olek (Maurycy Popiel)...

Mamy nadzieję, że wydarzenia w 1482 odcinku "M jak miłość" zmienią życie rodziny na lepsze... Tylko czy Skalska odpuści poszukiwanie mordercy?! 

Najnowsze