M jak miłość, odcinek 1477: Żona Olewicza uratowana przez Olka. Dowie się co łączy Chodakowskiego z jej mężem? - WIDEO

2019-12-10 21:17 sz
M jak miłość, odcinek 1477: Żona Olewicza uratowana przez Olka. Dowie się co łączy Chodakowskiego z jej mężem? - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1477: Żona Olewicza uratowana przez Olka. Dowie się co łączy Chodakowskiego z jej mężem? - WIDEO

W 1477 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zadecyduje o dalszym życiu żony Olewicza (Tomasz Dedek). Pani Ela (Ewa Domańska) po wypadku w 1477 odcinku "M jak miłość" dowie się, że tylko Chodakowski może uratować ją przed spędzeniem reszty życia na wózku inwalidzkim. Czy domyśli się, że Olek jest szantażowany przez Olewicza? Sprawdź, co się wydarzy w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Olewicz do końca życia będzie żałował chwili, w której przekroczył prędkość. W ostatnich odcinkach doprowadził do tragicznego wypadku, w którym najbardziej ucierpiała jego żona. Okazało się, że nie będzie chodzić! W "M jak miłość" zdesperowany Olewicz udał się po pomoc do Olka. Tylko on ze wszystkich lekarzy dojrzał szansę na wyzdrowienie Eli.W 1477 odcinku "M jak miłość" kobieta znajdzie się na jego łasce, kiedy okaże się, że wyłącznie Chodakowski jest w stanie podjąć się nowatorskiej operacji.

CZYTAJ TEŻ >>> ​M jak miłość, odcinek 1477: Olek uratuje żonę Olewicza. Przeprowadzi operację Eli, ale szantażysta i tak zgłosi się na policję - WIDEO

Czy Ela w 1477 odcinku "M jak miłość" odkryje szantaż męża? W końcu prestiżowy specjalista nie wszystkich przyjmuje "od ręki".
- Pani Ela jest taką osobą, która jest zapatrzona w swojego męża i widzi tylko dobre strony jego osobowości, ale on też dla niej i dzięki niej staje się lepszy - wyjaśniła Ewa Domańska wcielająca się w Olewiczową. Dodała też, że z powodu dobrego serca nie dopuści do siebie myśli, że mąż mógłby zrobić coś złego.

- Nie ma w niej podejrzenia, że tutaj jest jakaś sprawa, która ma podwójne dno i że uwikłany w to jest jej mąż. Ona myśli, że jej mąż dla niej jest w stanie pokonać wszelkie trudności. Tak, załatwi różne rzeczy, ale niekoniecznie, że będzie to jakieś nieuczciwe - powiedziała aktorka. Czy pomimo to w nowych odcinkach "M jak miłość" prawda wyjdzie na jaw? Jeśli tak się stanie, to zarówno Olek, jak i Olewicz, będą mieć poważne kłopoty!

M jak miłość, odc. 1477. Olewicz (Tomasz Dedek), Ela Olewicz (Ewa Domańska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1477. Olewicz (Tomasz Dedek), Ela Olewicz (Ewa Domańska)
M jak miłość, odcinek 1477. Ela Olewicz (Ewa Domańska), Jarosław Olewicz (Tomasz Dedek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1477. Ela Olewicz (Ewa Domańska), Jarosław Olewicz (Tomasz Dedek)
M jak miłość, odcinek 1477. Ela Olewicz (Ewa Domańska), Jarosław Olewicz (Tomasz Dedek), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1477. Ela Olewicz (Ewa Domańska), Jarosław Olewicz (Tomasz Dedek), Olek (Maurycy Popiel)
Najnowsze