M jak miłość, odcinek 1476: Julka straci mieszkanie! Kolejny facet wystawi byłą kochankę Pawła - ZDJĘCIA

2019-12-03 21:18 Ag
M jak miłość, odcinek 1476: Julka straci mieszkanie! Kolejny facet wystawi byłą kochankę Pawła - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1476: Julka straci mieszkanie! Kolejny facet wystawi byłą kochankę Pawła - ZDJĘCIA

W 1476 odcinku "M jak miłość" Julka (Joanna Kuberska) straci dach nad głową i nie będzie miała gdzie mieszkać. Była dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) poczuje, że wali jej się całe życie. Nie dość, że właściciel jej mieszkania okaże się kompletnym draniem, to jeszcze czeka ją kolejny zawód miłosny. Randka Julki z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński) w 1476 odcinku "M jak miłość" to będzie katastrofa. Zdesperowana Julka postanowi raz na zawsze dać sobie spokój z facetami.

"M jak miłość" odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1476 odcinku "M jak miłość" Julka będzie musiała wyprowadzić się ze swojego mieszkania. Zdenerwowana zjawi się w "Bistro za rogiem" i zwierzy się przyjaciółce Adze (Ina Sobala), że właściciel mieszkania, które wynajmuje, wypowiedział jej umowę i kazał jej od razu zabrać wszystkie swoje rzeczy. Bez uprzedzenia, choć podpisali umowę na wynajem dużo wcześniej.

- Facet chce sprzedać mieszkanie. Kawał drania, bo umawialiśmy się na przynajmniej dwa lata. Wygarnęłam mu i do końca tygodnia muszę zabrać swoje rzeczy – westchnie w rozpaczy.

Dla Julki będzie to oznaczało tylko jedno - bez mieszkania zostanie jej już tylko powrót do rodzinnego domu do Krakowa. Ale pomocną dłoń do niej w 1476 odcinku "M jak miłość" wyciągnie Aga, która zaproponuje, by wprowadziła się do jej malutkiego mieszkanka na zapleczu bistro.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1476: Magda i Andrzej będą mieli dziecko przed ślubem! Drugi raz zostaną rodzicami

Jakby tego było mało, to w 1476 odcinku "M jak miłość" Julka przekona się, że Werner to nie jest facet dla niej. Podczas wieczoru z przyjaciółką przy winie zwierzy się Adze, że tyle razy zawiodła się na mężczyznach, że ma już naprawdę dosyć. Poza tym wciąż nie odkochała się w Pawle, więc nie może dać szansy Adamowi.

- To nie ma sensu. Żaden facet nie jest mi już do szczęścia potrzebny – wyzna Julka w 1476 odcinku "M jak miłość", a zakochana w Olku (Maurycy Popiel) Aga tylko doda: - Brawo! I tego się trzymajmy – powie Aga.
Czy przyjaciółki z bistro w "M jak miłość" od tej chwili będą już samotne? Czas pokaże.

Sprawdź też: M jak miłość. Będzie rozwód Uli i Bartka. Odrzucą ostatnią szansę, by się pogodzić? - WIDEO

M jak miłość odc. 1476. Julka (Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1476. Julka (Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1476. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Julka (Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1476. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Julka (Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala)
Najnowsze