M jak miłość, odcinek 1476: Magda i Andrzej będą mieli dziecko przed ślubem! Drugi raz zostaną rodzicami

2019-11-22 7:27 Ag
M jak miłość, odcinek 1476: Magda i Andrzej będą mieli dziecko przed ślubem! Nagle zostaną rodzicami
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1476: Magda i Andrzej będą mieli dziecko przed ślubem! Nagle zostaną rodzicami

W 1476 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zaczną szykować się do ślubu, ale ich plany skomplikuje nagle dziecko. Narzeczeni wychowują razem Maćka (Franciszek Przanowski), syna Magdy, ale będą musieli sprawdzić się w roli rodziców dorastającej córki Budzyńskiego! W obliczu poważnej choroby w 1476 odcinku "M jak miłość" zamieszka z nimi Ania (Gabriela Świerczyńska). 13-latka da się we znaki Magdzie i Andrzejowi?

M jak miłość, odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania z powodu nagłych komplikacji. W 1476 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie musiał wziąć do siebie pasierbicę Anię, córkę Marty (Dominika Ostałowska), którą kocha jak swoje dziecko i dla której jest jedynym ojcem.

Dlaczego? Niespodziewanie Marta zachoruje! Będzie właśnie planowała wakacyjny wyjazd nad morze z Anią kiedy zemdleje na ulicy. Trafi do szpitala gdzie pozna straszną diagnozę lekarzy!

Zobacz koniecznie: Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży? - ZDJĘCIA

W 1476 odcinku "M jak miłość" chora Marta ukryje przed Anią i Łukaszem (Jakub Józefowicz) swój stan. Prawdy o chorobie dowie się tylko Budzyński. I to właśnie on weźmie na siebie ciężar odpowiedzialności i opieki nad Anią. Co na to Magda? Oczywiście będzie wspierać ukochanego we wszystkim.

Przecież Andrzej idealnie sprawdza się jako ojciec jej syna Maćka. W przeciwieństwie do jej byłego męża. Olek (Maurycy Popiel), który adoptował chłopca razem z Magdą, zapomniał już, że ma dziecko!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1477: Choroba Izy oddali ją od Marcina! Ich seks to będzie porażka

Wsparcie Magdy w związku z nagłym powiększeniem rodziny Andrzeja w 1476 odcinku "M jak miłość" będzie bezcenne. Ale sytuacja i tak stanie się niezwykle trudna. Bo dość nerwowe przygotowania do ślubu Magdy i Budzyńskiego wszystko skomplikują.

Poza tym zakochani w 1476 odcinku "M jak miłość" kupią nowe mieszkanie. Zgodzą się jednak przygarnąć Anię do siebie, stać się dla niej zastępczymi rodzicami. 13-letnia córka Marty nie będzie miała co liczyć na Łukasza.

Dorosły brat będzie zbyt pochłonięty swoimi problemami. Zrobi wszystko, by odnaleźć ciężarną Katię (Joanna Jarmołowicz). Zrozumie, że ją kocha i chce razem z nią wychować dziecko. W 1476 odcinku "M jak miłość" Łukasz wyciągnie od chorej matki pieniądze, żeby jechać po Katię aż do Gruzji!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1476: Marta ciężko chora! Tylko Andrzej pozna straszną diagnozę dla Marty

Najnowsze