M jak miłość, odcinek 1477: Choroba Izy oddali ją od Marcina! Ich seks to będzie porażka

2019-11-16 0:03 jkk
M jak miłość odcinek 1426, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: mjakmilosc.vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1426, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

W 1477 odcinku "M jak miłość" łóżkowe problemy Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) osiągną szczyt. Choroba Izy - bezsenność, problemy z sercem i psychotropy - oddaliły ich od siebie. Na szczęście pojawi się dla tej pary światełko w tunelu... Sprawy skomplikuje jeszcze zainteresowanie Marcina pewną śliczną sekretarką, ale może właśnie zazdrość postawi Izę na nogi? Zapowiada się, że odcinek 1477 będzie przełomowy dla związku Izy i Marcina!

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w 1477 odcinku "M jak miłość" będą mieli okazje nieco odpocząć od ciężkich spraw i zdecydują się na pobyt w siedlisku. W planach będzie to wypad po to, aby zbliżyć się ponownie do siebie. Czy wszystko się uda?

Zakochani wyjadą w 1477 odcinku "M jak miłość", aby znów poczuć co do siebie czują. Długotrwały stres, który towarzyszy im de facto od lat (!) w związku z prześladowaniem przez Artura (Tomas Ciachorowski) odbił się na ich codziennym życiu i zdrowiu. To pierwsze szczególnie mocno dotknęło Marcina - psychopata całkowicie zrujnował mu biznes, to drugie zaczęło poważnie szwankować u Izy.

Ukochana Marcina nadal nie wie, że Artur został zamordowany, w związku z tym, żyje w nieustannym strachu! Ciągłe skoki ciśnienia na nieznajomy dźwięk, ataki paniki w ciemnościach i nękające ją złe wspomnienia doprowadziły u Izy do stanu nieustającego czuwania. A to oznacza bezsenność i psychotropy, które zaczął jej przepisywać Olek, aby się wreszcie wyspała.

Czy w takim stanie ciała i ducha Iza może w ogóle myśleć o seksie? Zapewne nie jest tp pierwsza myśl Izy o poranku, ale być może wspólny wyjazd z ukochanym coś zmieni. Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawi się rywalka, czyli bardzo atrakcyjna sekretarka w firmie Krajewskiego (Grzegorz Wons), z którą Chodakowski widuje się codziennie.

Jak dowiadujemy się, w 1477 odcinku "M jak miłość" ponowne zbliżenie Izy i Marcina może zainicjować jej przyszła teściowa! Na jaki pomysł może wpaść Chodakowska, aby ocalić nie tylko życie intymne, ale może i niebawem małżeństwo jej syna? Zobaczymy już w 1477 odcinku "M jak miłość".

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1477 - Olek uwolni się od szantażysty!

Najnowsze