M jak miłość, odcinek 1477: Olek uwolni się od szantażysty! Życie żony Olewicza będzie w jego rękach

2019-11-13 22:19 jkk
M jak miłość, odc. 1467. Olek (Maurycy Popiel), Olewicz (Tomasz Dedek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1467. Olek (Maurycy Popiel), Olewicz (Tomasz Dedek)

W 1477 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) znajdzie wreszcie skuteczny sposób, aby pozbyć się szantażysty Olewicza (Tomasz Dedek)! Okaże się, że przebiegły sąsiad też ma kogoś na kim bardzo mu zależy - bardzo ciężko chorą żonę (Ewa Domańska). I kiedy jej stan się pogorszy, właśnie dla niej zmieni radykalnie front wobec wyjątkowego lekarza, jakim jest Olek. Czy szantażowany przez Olewicza Chodakowski nie odmówi medycznej pomocy? Przekonamy się w 1477 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1477 odcinku "M jak miłość" okaże się, że życie Olka może jeszcze potoczyć się dalej zupełnie normalnie! Wysokie umiejętności medyczne Chodakowskiego wreszcie przydadzą mu się w tej trudnej sytuacji!

Olek, który był już bliski kompletnego upadku z powodu alkoholu i psychotropów, w 1477 odcinku "M jak miłość" przypomni sobie, jak świetnym jest lekarzem! I całe szczęście, bo nie tylko pozbędzie się w jednym ruchu szantażysty Olewicza, ale zacznie odbudowywać podupadłą w szpitalu swoją markę.

Zobacz koniecznie: M jak miłość>>> Bartek napadnie na kumpla z więzienia!

Olewicz zabierze w 1477 odcinku "M jak miłość" swoją cięźko chorą żonę (Ewa Domańska) do Warszawy z pomysłem, aby zmusić Olka do jej leczenia. Jednak w drodze będą mieli straszny wypadek, po którym pani Olewicz może zostać sparaliżowana do końca życia! W tej sytuacji już nie groźbą, a wielką prośbą Olewicz ubłaga Olka o jej leczenie.

Czytaj też: M jak miłość - Aneta zmusi Olka do ślubu? Podły plan eks-narzeczonej

Młodszy Chodakowski w 1477 odcinku "M jak miłość" weźmie od błagającego o pomoc Olewicza dokumenty jego żony i po analizie lekarskiej uzna, że może udać się ją uratować! W tym samym czasie jeden z pacjentów wytłumaczy Olewiczowi, że to wielkie szczęście, iż trafiają właśnie do pana doktora Chodakowskiego...

Czytaj także: M jak miłość - Marta będzie ciężko chora! Czy powie komuś o tym?

Zapowiada się na to, że w 1477 odcinku "M jak miłość" Olewicz spokornieje, uspokoi się i zamiast kolejnego żądania pieniędzy, będzie kierował do Olka już tylko wyrazy wdzięczności. Czy ten stan utrzyma się jednak długo?

Najnowsze