M jak miłość, odcinek 1464: Draństwo Łukasza! Nie kocha Katii i nie będzie chciał dziecka - ZWIASTUN

2019-10-22 20:38 sz
M jak miłość, odc. 1464. Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1464. Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Łukasz (Jakub Józefowicz) w 1464 odcinku "M jak miłość" zachowa się jak skończony drań! To pewne, że nie zamierza wziąć ślubu, jednak naobiecuje Katii (Joanna Jarmołowicz) śliwek na wierzbie. W rzeczywistości Łukasz nie chce ani jej, ani ich dziecka. W 1464 odcinku "M jak miłość" czmychnie do parku, żeby popalać papierosy i ćwiczyć swoją "przemowę". Czy Katia dowie się prawdy? Zobaczcie zwiastun 1464 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz z serialu "M jak miłość" robi dobrą minę do złej gry. Jest pewien, że nie chce założyć z Katią rodziny, a pomimo to brnie dalej w sieć kłamstw. Udaje, że wszystko jest w porządku, podczas gdy w rzeczywistości ma ochotę uciec! W 1464 odcinku "M jak miłość" będzie przykładnym, przyszłym ojcem i pójdzie z Katią na wszystkie badania oraz powie Otarowi (David Gamtsemlidze), że nie chcą ślubu. Później jednak dziewczyna przyzna, że w sumie chętnie zostałaby jego żoną... Czy Łukasz w 1464 odcinku "M jak miłość" powie jej prawdę? Obejrzyj wideo i czytaj dalej.

Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1468: Zniknięcie Katii. Łukasz nie odnajdzie ciężarnej dziewczyny - WIDEO

W 1464 odcinku "M jak miłość" Katia zmieni nastawienie do przyszłej roli jako mamy. Zacznie mówić do malucha w brzuchu. - Będzie pięknie! Obiecuję - przysięgnie nienarodzonemu dziecku. Tymczasem Łukasz ucieknie od wszystkich i zaszyje się w parku, gdzie trzęsąc się zacznie ćwiczyć przemowę, którą zamierza wygłosić Katii.

- Katia, ja nie jestem na to gotowy! To nie jest ten czas, to... Zrozum, że ja nie... Katia, ja nie chcę tego ślubu, rozumiesz? Nie chcę tego ślubu, ani... - Łukasz zgniecie w dłoniach zdjęcie USG ich dziecka! Jesteśmy pewni, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Czy Katię z "M jak miłość" czeka samotne macierzyństwo? Za ciążę odpowiadają dwie osoby! Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1464: Katia i Łukasz przekażą Otarowi złe wieści! Ślubu nie będzie - WIDEO