M jak miłość, odcinek 1463: Julka pozna nowego Pawła! Katastrofa na randce w ciemno - WIDEO

2019-10-21 13:30 Ag
M jak miłość, odc. 1463. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Michał Chruściel)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1463. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Michał Chruściel)

Nowy Paweł w "M jak miłość"! Julka (Joanna Kuberska) skończy rozpaczać po rozstaniu z Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek) i znajdzie sobie innego chłopaka? W 1463 odcinku "M jak miłość" los postawi na jej drodze przystojnego bruneta o tym samym imieniu co jej były. Umówi się z nim na randkę tuż po tym jak Zduński boleśnie ją zrani. Czy nowy Paweł (Michał Chruściel) u boku Julki w 1463 odcinku "M jak miłość" wyleczy jej złamane serce? Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Julka z "M jak miłość" wciąż kocha Pawła, ale nie ma już żadnych szans, by do siebie wrócili. Widząc cierpienie przyjaciółki w 1463 odcinku "M jak miłość" Aga (Ina Sobala) zaproponuje jej podwójną randkę - z mężczyzną, którego właśnie poznała i jego kolegą.

Ukochani faceci złamali im serca, więc Julka i Aga postanowią iść dalej i znaleźć szybkie pocieszenie. Żeby więcej nie okłamywać samych siebie i innych dookoła, że wszystko jest w porządku, skoro ich życie przypomina teraz jedną wielką masakrę.

- Jest sposób, stary jak świat, czyli klin klinem. Dzisiaj wieczorem umówiłam się na randkę z chyba fajnym kolesiem, więc jak chcesz mogę zadzwonić, żeby przyprowadził kolegę - przekona Julkę jej najbliższa przyjaciółka.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1463: Nowe życie Pawła! Wbije Julce nóż prosto w serce - ZWIASTUN

Ale tuż przed randką w 1463 odcinku "M jak miłość" dziewczyny z bistro spanikują - wymyślą nawet wyjście awaryjne na wypadek jakby faceci okazali się niewarci zachodu. Paweł (Michał Chruściel) i Tomek (Piotr Jeleń) zrobią dobre wrażenie na Julce i Adze.

Obaj przystojni, eleganccy zaproszą je na drinka do eleganckiej knajpki. Ale czar szybko pryśnie, gdy mężczyźni zaczną robić sobie głupie żarty, a Paweł opowie o tym jak od trzech miesięcy nie może znaleźć pracy. - Może powinieneś zmienić branżę... - poradzi mu Julka. - Na przykład w gastronomii jest duża rotacja osób, cały czas kogoś potrzeba... - doda Aga.

W odpowiedzi Paweł w 1463 odcinku "M jak miłość" zachowa się jak największy cham. - I że co? Będę latał z tacą albo stał za barem?! Dzięki, ale nie...
- Powiem lepiej - brał napiwki od palantów i ślinił się do klientów! - rzuci jeszcze Tomek.

Przerażone ich zachowaniem przyjaciółki z bistro uciekną w popłochu!

Sprawdź też: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki