M jak miłość, odcinek 1462: Anka wyrodną matką. Będzie się brzydziła bliźniaczek Kingi i Piotrka!

2019-10-14 12:46 Ag
M jak miłość, odc. 1462. Anka (Weronika Rosati), Zuzia
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1462. Anka (Weronika Rosati), Zuzia

Co za tupet w "M jak miłość"! Anka (Weronika Rosati) od samego początku nie nadawała się na matkę chrzestną jednej z bliźniaczek Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). W 1462 odcinku "M jak miłość" Zduńska zrozumie jak wielki błąd popełniła wybierając na chrzestną Zuzi właśnie Ankę. Malarka zupełnie nie będzie potrafiła się zachować na imprezie na cześć dziewczynek. Z obrzydzeniem będzie patrzyła na śliniące się niemowlęta, a Zuzię doprowadzi do rozpaczy!

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Bliźniaczki Emilka i Zuzia w "M jak miłość" skończą pół roku. Z tej okazji w 1462 odcinku "M jak miłość" Kinga urządzi skromne przyjęcie w domu na Deszczowej. Anka, jako matka chrzestna Zuzi, przyjmie zaproszenie od przyjaciółki, ale nie po to, żeby zobaczyć dziewczynkę.

Waszkiewicz będzie zależało tylko na spotkaniu z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek), który jest chrzestnym Zuzi. Kiedy Magda (Anna Mucha) wspomni Ance, że Andrzej nie przyjdzie, malarka straci dobry humor. Do tego stopnia, że w 1462 odcinku "M jak miłość" zacznie wypisywać SMS-y do Kamila (Marcin Bosak).

Płacz niemowląt, biegające po domu Zduńskich starsze dzieci zaczną jej działać na nerwy. A do tego Magda świetnie sprawdzająca się w roli mamusi, będącą niezastąpionym wsparciem dla Kingi.

"Kamil ratuj! Długo już nie wytrzymam!" - napisze byłemu kochankowi, z którym zawarła tajny pakt (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1462: Julka i Paweł zawiodą jako rodzice! W dniu święta Emilki zapomną o chrześnicy

Nawet Kinga zauważy, że Anka męczy się w ich towarzystwie. - Pracujesz teraz nad czymś? - zapyta przyjaciółkę, by nieco rozluźnić atmosferę.
- Mam taki nowy projekt, ale jakoś nie mogę tutaj znaleźć inspiracji... - wyjaśni niezadowolona Anka.
- Co? Warszawskie powietrze ci nie służy? - zakpi Magda
- Może tak jest...Nie wiem, mam jakoś takie wrażenie, że się duszę! Czasami myślę, że chciałbym się spakować, wsiąść do samolotu i... No chyba, że coś albo ktoś mnie tutaj zatrzyma...

I wtedy w 1462 odcinku "M jak miłość" Magda zrobi coś, czym narazi się Ance. Poda jej na ręce Zuzię. - Ja mam jedną kandydatkę! Twoja chrześnica...
- O nie, nie, nie! To nie był dobry pomysł! Nie uspokoiła się! - spanikuje Anka przy płaczącej dziewczynce. Nawet nie przytuli swojej chrześnicy, by okazać jej odrobinę czułości. - Ja to się chyba nie nadaję do macierzyństwa... - podsumuje później, ale Magda pocieszy się, że to żadna tragedia. - Bez przesady! - oceni trochę złośliwie.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1462: Magda nie wytrzyma z zazdrości! Kamil ją kocha, ale uprawia seks z Anką

Ale prawda będzie taka, że  w 1462 odcinku "M jak miłość" Anka poczuje obrzydzenie nawet na widok malutkiego śladu ze ślinki Zuzi, którą maleństwo zostawi na jej czarnej, eleganckiej bluzce.

Najnowsze