M jak miłość, odcinek 1454: Intryga Anki przeciwko Magdzie i Andrzejowi. Wciągnie w nią Kamila!

2019-09-16 21:09 Ag
M jak miłość odc. 1454. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1454. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati)

Anka (Weronika Rosati) z "M jak miłość" dopnie swego i rozdzieli Magdę (Anna Mucha) z Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Była kochanka Budzyńskiego, która tylko udaje przyjaciółkę Magdy, w 1454 odcinku "M jak miłość" opracuje podłą intrygę przeciwko tej parze. Wciągnie w nią Kamila (Marcin Bosak), nieszczęśliwie zakochanego z Madzi. Podstępny plan Anki jeszcze raz potwierdzi jak przebiegłą jest żmiją. Czy Kamil w 1454 odcinku "M jak miłość" zgodzi się pomóc Ance rozdzielić Magdę z Budzyńskim?

"M jak miłość" odcinek 1454 - wtorek, 17.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" za niespełna cztery miesiące, ale Anka zrobi wszystko, by nie dopuścić do ceremonii. Udając przyjaciółkę narzeczonych będzie cały czas knuła przeciwko nim. Nie zdoła bowiem zapomnieć o Budzyńskim, o gorącym romansie, który ich łączył dwa lata temu (WIĘCEJ TUTAJ >>>). W 1454 odcinku "M jak miłość" Anka zauważy jak bliska relacja łączy Magdę z Kamilem. I postanowi to wykorzystać.

Przeczytaj też: Dramat gwiazdy M jak miłość. Katarzyna Cichopek wyleciała z serialu, bo była za gruba!

Obie będą jednymi z gośćmi na imprezie w nowym domu Kamila. W 1454 odcinku "M jak miłość" Gryc zaprosi na domówkę przyjaciół z Łowickiej, mieszkania, które wynajmowali na studiach, ale wieczór spędzi w końcu tylko z Anką. Bo Magda po kolacji dość szybko wróci do ukochanego. Spłoszy ją wyznanie Kamila, który ujawni, że wciąż ją kocha!

Anka wykorzysta okazję i zaproponuje dawnemu kochankowi układ. W głowie ułoży sobie bowiem podstępną intrygę przeciwko Magdzie i Budzyńskiemu.Tobie zależy na Magdzie, mi na Andrzeju… Powinniśmy połączyć siły.
- Co ty kombinujesz?

Przyjaciółka z miną niewiniątka w 1454 odcinku "M jak miłość" wtajemniczy Kamila w swoje plany walki o własne szczęście. - Nic złego, nie patrz tak na mnie! Nie jestem jakąś podłą suką, nie zamierzam iść po trupach do celu… To tylko rodzaj pewnego… wyrafinowanego testu. Każdy ma prawo walczyć o szczęście, prawda? W najgorszym razie upewnią się, że… dobrze wybrali. A w najlepszym… zamiast jednej szczęśliwej pary będą dwie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1454: Magda przyzna się Andrzejowi co zrobiła z Kamilem!

- A jakieś konkrety? - Kamil będzie coraz bardziej zaintrygowany. - Może to trochę naiwne, ale… moglibyśmy udawać, że jesteśmy parą. Uśpić ich czujność i…
- ...i podejść znienacka? Błagam, powiedz, że żartujesz!
- Nie. Nie żartuję.
- Ale z ciebie numer…
- Więc jak, wchodzisz w to? - zapyta z szyderczym uśmieszkiem Anka. W 1454 odcinku "M jak miłość" Kamil nie odpowie, ale wkrótce zgodzi się udawać romans z Anką, żeby zniszczyć szczęście Magdy i Andrzeja!

Najnowsze