M jak miłość, odcinek 1462: Julka i Paweł zawiodą jako rodzice! W dniu święta Emilki zapomną o chrześnicy

2019-10-14 11:25 Ag
M jak miłość odc. 1421. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1421. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)

Co za podłość w "M jak miłość"! Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) tak skupią się na sobie i rozstaniu, że zapomną o dziecku. Jako rodzice chrzestni w 1462 odcinku "M jak miłość" zawiodą na całej linii. Nie pojawią się na imprezie z okazji święta bliźniaczek Emilki i Zuzi, które właśnie skończą pół roku. Podawali do chrztu Emilkę i obiecywali, że córeczka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie miała w nich drugich rodziców, ale 1462 odcinku "M jak miłość" w tak ważnym dniu zabraknie ich w życiu chrześnicy.

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza na cześć bliźniczek Zduńskich w "M jak miłość" bez najważniejszych gości. Choć Kinga w 1462 odcinku "M jak miłość" bardzo się postara, by Emilka i Zuzia miały najpiękniejsze przyjęcie z okazji skończonych 6. miesięcy, to chrzestni wystawią dziewczynki.

Do domu na Deszczowej przyjdą tylko matka chrzestna Zuzi - Anka (Weronika Rosati) oraz Magda (Anna Mucha) i Kamil (Marcin Bosak). Zabraknie rodziców chrzestnych Emilki oraz ojca chrzestnego Zuzi, czyli Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Zduńska nie będzie kryła wściekłości. I pożałuje, że właśnie takiego dokonała wyboru.

Sprawdź też: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

- Klapa, zupełna klapa! Od miesiąca staram się zorganizować świętowanie pół roku dziewczynek i z niczym się nie wyrobiłam! A chrzestni Emilki w ogóle nie dotrą! - pożali się przyjaciółkom Kinga.
- A chrzestny? - zapyta Anka, która przyjdzie na przyjęcie tylko ze względu na Budzyńskiego.

Magda w 1462 odcinku "M jak miłość" szybko rozwieje i jej nadzieje. - Andrzej... Nie będzie go! Zawalony robotą, został w kancelarii, bardzo przeprasza, ale no cóż nie dotrze. Ja go będę godnie reprezentować i zastępować. co zawiedziona?
- Trochę... - przyzna Anka.

Złość Kingi będzie uzasadniona - o ile w 1462 odcinku "M jak miłość" zrozumie jeszcze nieobecność Budzyńskiego, to nie zdoła pojąć dlaczego Julka i Paweł zapomnieli o swojej chrześnicy Emilce. Jako rodzice chrzestni w kościele przysięgali bowiem, że będą wspierać Zduńskich w opiece nad jedną z bliźniaczek.

Najwidoczniej byli kochankowie uznają, że rodzinne przyjęcie na cześć dziewczynek na Deszczowej to kiepski moment, by pojawiać się razem tuż po rozstaniu. Szkoda tylko, że w 1462 odcinku "M jak miłość" ucierpi na tym półroczna Emilka.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1462: Mroczna tajemnica niani Zduńskich! Kinga dowie się, że czegoś o Nadii

Najnowsze