M jak miłość, odcinek 1462: Magda nie wytrzyma z zazdrości! Kamil ją kocha, ale uprawia seks z Anką

2019-10-12 7:15 jkk
M jak miłość odc. 1462. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1462. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)

W 1462 odcinku "M jak miłość" Anka (Weronika Rosati) i Kamil (Marcin Bosak) już przestaną ukrywać, że uprawiają seks! Czy to tylko kolejna sztuczka na odzyskanie dawnych kochanków, Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) czy wybuch prawdziwej namiętności? W 1462 odcinku "M jak miłość" b ędzie wyglądało na to, że kochankowie sami są nieco zdziwieni tym, co się dzieje... Za to Magda zupełnie serio będzie bardzo zazdrosna! Co wyniknie z seksualnych uniesień Anki i Kamila?

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1462 odcinku "M jak miłość" namiętność, jaka jest między Anką a Kamilem przestanie być tajemnicą. Podczas imprezy u Zduńskich będą zachowywali się nader swobodnie wdzięcząc, tuląc i śląc sobie seksowne uśmiechy... Będą tak zajęci sobą, że nawet fakt, że spotkanie charakter rodzinny nie powstrzyma ich przed publicznym okazywaniem sobie czułości!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1462: Aga odtrąci przerażonego Olka!

Jak pamiętamy, Anka i Kamil jakiś czas temu uknuli spisek, który miał na celu odzyskanie ich dawnych kochanków - Magdy i Kamila. W tym celu mieli zacząć udawać parę, aby obudzić zazdrość swoich eks. Czy jednak sprawy nie potoczyły się własnym, naturalnym torem? Wygląda na to, że Anka i Kamil w 1462 odcinku "M jak miłość" odnajdą prawdziwą namiętność.... A może i miłość?

Czyta też: M jak miłość, odcinek 1463: Straszny ojciec Leszka wykorzysta Joasię!

Podczas przyjęcia w 1462 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Magda zaczną ostro plotkować o Ance i Kamilu. W dodatku Chodakowska okaże się tematem żywo zainteresowana: - Próbowałam trochę pociągnąć ich za język, ale idą w zaparte... Wiesz: „są tylko przyjaciółmi”!
- I może uprawiają „przyjacielski” seks? - zasugeruje Kinga.

Magda w 1462 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak słuchać pocieszających słów przyjaciółki. Zobaczymy, że nie spocznie, póki nie wyjaśni jaka jest prawda...
- Ale mnie to jednak intryguje... Myślisz, że Anka i Kamil… że coś tam między nimi jest?
- Kto wie? Powtórka z rozrywki... - Kinga zacznie się zastanawiać. 

Czytaj też: "M jak miłość", odcinek 1462 - Leszek skrzywdzi ciężarną kochankę!

I w tym momencie 1462 odcinka "M jak miłość" Kinga zrozumie, że Magda jest nieco zbyt mocno zaangażowana w nieswoją sprawę. - A co? Czyżby ukłucie zazdrości? - zapyta wprost przyjaciółkę.

Czy Magda zacznie żałować, że oddała zakochanego w niej po uszy Kamila w ręce pięknej i seksownej Anki? Przekonamy się w 1462 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze