M jak miłość. Leszek skrzywdzi ciężarną Ninę! Nie będzie chciał nawet znać płci dziecka - WIDEO

2019-10-10 13:23 Ag
M jak miłość, odcinek 1456. Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski), Nina (Agnieszka Judycka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1456. Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski), Nina (Agnieszka Judycka)

Do samego końca w "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) będzie się łudził, że nie jest ojcem dziecka Niny (Agnieszka Judycka). Była kochanka pokaże mu wyniki badań DNA, które potwierdzą, że to z Krajewskim jest w ciąży. Dla zakochanego w Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) biznesmena to będzie największa życiowa tragedia. Odtrąci ciężarną Ninę kiedy wkrótce potem w "M jak miłość" będzie chciała wyjawić mu płeć dziecka, pochwalić się, że urodzi mu córeczkę. Zobaczcie najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość".

Miłość Joasi i Leszka z "M jak miłość" w nowych odcinkach w listopadzie zostanie wystawiona na wielką próbę. Bo ciężarna Nina zyska potężną broń w walce o Krajewskiego - dowód, że to on jest ojcem jej dziecka. Zdradziła go tuż przed rozstaniem, ale z nim zaszła w ciążę.

Niebawem w "M jak miłość" Nina odwiedzi Leszka w domu na Wietrznej, by pokazać mu wyniki badań DNA. Dla Krajewskiego to nie będzie wcale miła wizyta. Nie kocha już Niny, a jej obecność komplikuje mu plany na przyszłość z Joasią.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1463: Ojciec Leszka to tyran! Okrutnie wykorzysta Joasię. Wmówi jej, że jest chory - WIDEO


- Nina to jest straszna kobieta, z którą Leszek nie ma żadnych dobrych wspomnień! Kojarzy mu się tylko i wyłącznie źle! Jest załamany otwierając kopertę z testem DNA. Naturalnie, że boi się, że Asia może odpuścić i zostawić go samego - wyznał w "Kulisach serialu M jak miłość" Sławek Uniatowski.

Wstrząśnięty wynikami Leszek nie powie Joasi o dziecku, będzie się bowiem bał, że ukochana go zostawi! A Nina nie odpuści nawet na chwilę. Zacznie wydzwaniać do Krajewskiego, domagać się spotkań. - Skoro nie chcesz ze mną rozmawiać, to załatwię tę sprawę inaczej!

- Nina jest wciąż bardzo zakochana w Leszku, bardzo o jego obecność w swoim życiu walczy i dlatego jest to dla niej bardzo trudne, że Leszek jest z Joasią Nina bardzo chciałby z nim być, walczy o siebie i swoje dziecko - wyjaśniła Agnieszka Judycka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Nina powie Joasi o ciąży! Kochanka Leszka będzie chciała się zabić - WIDEO

Leszek nie będzie miał wyjścia - obieca Ninie, że zajmie się nią i dzieckiem, ale tylko tyle. Podczas jednego ze spotkań z byłą kochanką w kolejnym odcinku "M jak miłość" da jej jednak odczuć, że nie ma na co liczyć na to, że będą rodzinę. Nie będzie chciał nawet poznać płci dziecka.

Wkrótce okaże się, że Nina urodzi dziewczynkę. Niestety dziecko może być poważnie chore >>>

Najnowsze