M jak miłość, odcinek 1463: Ojciec Leszka to tyran! Okrutnie wykorzysta Joasię. Wmówi jej, że jest chory - WIDEO

2019-10-09 19:02 jkk
M jak miłość, odcinek 1463: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Robert Krajewski (Grzegorz Wons)
Autor: MTL Maxfilm

W 1463 odcinku "M jak miłość" do związku Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławek Uniatowski) brutalnie wkroczy jego ojciec! Robert Krajewski (Grzegorz Wons) urządzi wystawną kolację dla syna i jego ukochanej, ale tylko po to... żeby ją wykorzystać! Okaże się, że jciec Leszka ma pewien plan, który postanowi zrealizowac za wszelka cenę... Czy słusznie uzna, że Joasia pomoże mu w niecnych knowaniach przeciwko Leszkowi? Zobacz WIDEO i 1463 odcinek "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1463 odcinku "M jak miłość" przekonamy się, że ciąża Nidy nie jest jedynym problemem Leszka. Pojawi się jego ojciec, który będzie chciał za wszelką cenę namówić go do współpracy. A do tego celu będzie potrzebował skutecznego sojusznika...

- Podziwiam pani wolę walki. No i skuteczność - zacznie Robert Krajewski relacje z Joasią od pochwał. I jak zobaczymy w 1463 odcinku "M jak miłość" ten wstęp okaże się całkiem udany!

- Tata Leszka jest bardzo kulturalnym, dystyngowanym panem - mówi o ojcu Leszka Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach M jak miłość". Do tej opinii dołącza się druga kobieta, Małgorzata Pieczyńska, zauroczona Krajewskim serialowa Aleksandra: - Bardzo pięknie się wysławia, jest szarmancki.

Czytaj także: "M jak miłość" - Ciachorowski wróci jako brat bliźniak Artura?

Sam aktor, który odgrywa rolę Krajewskiego w "M jak miłość" dobrze zna swojego bohatera. Mówi o nim wprost: - Życie stara sobie ułożyć tak, żeby było po jego myśli. A umie to robić... W 1463 odcinku przekonamy się, że jest nie tylko skuteczny, ale i szybki w działaniu. Do jakiej podłości posunie się ojciec Leszka, żeby wykorzystać Joasię?

Sławek Uniatowski, czyli Leszek w "M jak miłość", nie ma wątpliwości do serialowego ojca: - Jest despotą. Zawsze taki był. Facet, który manipuluje ludźmi, stara się manipulować Leszkiem...  I faktycznie, w 1463 odcinku "M jak miłość" powie do syna: - Bylibyśmy świetnym tandemem - A my będziemy mieli problem, żeby mu uwierzyć...

Grzegorz Wons o swojej postaci mówi bez ogródek: - Wykorzystuje Joasię do tego, żeby wpłynęła na syna. Krajewski wiedział, gdzie uderzyć, żeby namówić syna do współpracy.

Czytaj też: "M jak miłość" - Psychopata zabije Ulę?

W 1463 odcinku "M jak miłość" Robert Krajewski opowie ukochanej syna o swojej "ciężkiej chorobie"  i poprosi ją: - Proszę mi obiecać, że Leszek się o tym nie dowie... Jak znamy dobre serce Joasi, to może być idealna sztuczka, aby przeciągnęła Leszka na stronę ojca.... Czy tak będzie? Przekonamy się już w 1463 odcinku "M jak miłość".