M jak miłość. Ula zginie? Były wspólnik Bartka brutalnie pobije ją w lesie - WIDEO

2019-10-09 7:26 Ag
M jak miłość odc. 1470. Grzelak (Jakub Kornacki), Ula (Iga Krefft)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1470. Grzelak (Jakub Kornacki), Ula (Iga Krefft)

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" na granicy życia i śmierci, bestialsko zaatakowana przez bandziora! Już w 1465 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) uprzedzi Ulę, że w Grabinie może się zjawić Grzelak (Jakub Kornacki), groźny przestępca, dla którego w przeszłości pracował Bartek (Arkadiusz Smoleński). Niedługo później Ula stanie oko w oko z niebezpiecznym bandytą. Grzelak dopadnie ją w lesie i będzie chciał zabić. Zobaczcie przerażające "Kulisy serialu M jak miłość".

Co się stanie z Ulą w "M jak miłość"? Co jej zrobi tajemniczy Grzelak?

Największy Uli z "M jak miłość" powróci, bo kryminalna przeszłość Bartka znów da o sobie znać. I kolejny raz Janek będzie musiał ratować ukochaną przed jej mężem. W 1465 odcinku "M jak miłość" do Morawskiego dotrze niepokojąca informacja, że na wolność wyszedł Grzelak, dawny wspólnik Bartka z gangu, który skorzysta ze zwolnienia warunkowego z więzienia, żeby wyrównać rachunki. Janek uprzedzi Ulę, że nie tylko Bartek może mieć kłopoty, ale również ona.

Patrz też: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

Niestety dojdzie do tego, że Bartek zostawi Ulę, by nie narażać jej na niebezpieczeństwo. Już w 1466 odcinku "M jak miłość" Ula ze łzami w oczach będzie się żegnała z mężem. Pojawienie się Grzelaka wystawi miłość Uli i Bartka na bardzo poważną próbę. Będą musieli się rozstać dla własnego dobra.

- Demony z przeszłości co chwilę wracają. Czy to tak, że to Janek wyciąga te demony z przeszłości Bartka, żeby ich rozdzielić albo żeby móc samemu zaimponować Uli... Na pewno rozstanie będzie bardzo trudne. Ula się boi, że gdzieś będzie potrzebowała tego wsparcia i bliskości. I tutaj może z powrotem wracać w ramiona Janka. Trochę jest już bezsilna. Nie za bardzo ma siłę krzyczeć, płakać, wojować. Przez to jej czujność zostanie uśpiona i może się to dla niej różnie skończyć! - wyznała w "Kulisach serialu M jak miłość" Iga Krefft.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

I faktycznie Janek pod nieobecność Bartka będzie krążył wokół Uli jak cień. Jego uczucie do byłej narzeczonej stanie się jeszcze silniejsze i zacznie przypominać lekką obsesję. - Nie skreślam takiego scenariusza, że Janek chce się pozbyć Bartka z pola widzenia. Trudno będzie oprzeć się pokusie, pojawienie się Grzelaka może być dla Janka szansą na zbliżenie się ponowne do Uli - wyjaśnił Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1466: Bartek ucieknie od Uli, żeby ratować jej życie. Janek wykorzysta okazję!

Ale nawet Janek nie zdoła uchronić Uli przed tym, co najgorsze. Niedługo później w "M jak miłość", już po wyjeździe Bartka, jego dawny kompan z gangu znów zjawi się w Grabinie. I zaatakuje w najmniej spodziewanym momencie.

Ula wpadnie w pułapkę Grzelaka podczas biegania po lesie. W pobliżu nie będzie nikogo, kto mógłby ją uratować. Bandyta rzuci się na Ulę i zacznie ją bić. Czy zabije Ulę, żeby zemścić się na Bartku? To się okaże już niebawem w "M jak miłość".

- Grzelak to człowiek bardzo inteligenty, który wie gdzie uderzyć, żeby Bartka zabolało najmocniej! - wyznał Jakub Kornacki, który wkrótce dołączy do obsady "M jak miłość" i będzie kolejnym czarnym charakterem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1465: Ula i Janek w lesie na schadzce! Barbara zobaczy ich w intymnej sytuacji

Najnowsze