M jak miłość, odcinek 1454: Ciąża Katii okryje hańba gruzińską rodzinę

2019-09-17 13:45 sz
M jak miłość, odc. 1454. Katia (Joanna Jarmołowicz), Otar (David Gamtsemlidze),
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1454. Katia (Joanna Jarmołowicz), Otar (David Gamtsemlidze),

W "M jak miłość" ciąża Katii (Joanna Jarmołowicz) w 1454 odcinku okryje hańbą całą rodzinę Otara (David Gamtsemlidze)! Ojciec Gruzinki jeszcze nie będzie świadom, że zostanie dziadkiem, jednak jego córka doskonale wie z czym to się wiąże i bezbłędnie przewidzi jego reakcję. "Kulisy serialu M jak miłość" również nie pozostawiają żadnych wątpliwości: to wstyd i hańba! Sprawdź, co wydarzy się w 1454 odcinku "M jak miłość" i zobacz wideo.

"M jak miłość" odcinek 1454 - wtorek, 17.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1454 odcinku "M jak miłość" Katia dowie się, że zaszła w ciążę z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Będzie przerażona, ponieważ nie będzie mieć nawet pojęcia, gdzie ojciec dziecka aktualnie przebywa. Postara się ukryć przed bliskimi prawdę, jednak jej przygnębienie będzie widoczne gołym okiem. Tylko Sandra (Anna Oberc) zacznie domyślać się prawdy.

Przeczytaj też >>> M jak miłość. Katia podda się aborcji? Nie chce dziecka Łukasza

W 1454 odcinku "M jak miłość" smutek córki zaciekawi Otara, który pomyśli, że Łukasz ją zostawił.
- Nie martw się córeczko, jedno twoje słowo i ja to wszystko załatwię! Ja dorwę tego szubrawca i zmuszę, żeby się z tobą ożenił! Albo do piachu z nim. Mam rację, czy nie? Chodzi o tego drania?

Serce Katii zabije szybciej, gdy ojciec niebezpiecznie zbliży się do prawdy. Całe szczęście pomysł zostania dziadkiem wyda mu się zbyt abstrakcyjny.
- Ja tak przez chwilę, tak pomyślałem, że nie daj Boże ty jesteś w ciąży! Nie patrz na mnie tak, przepraszam, wiem, że ty jesteś porządna dziewczyna.

Gdyby Otar dowiedział się o ciąży na tym etapie... Aż szkoda myśleć! Ale skąd w ogóle u niego takie podejście? Ekranowy (i nie tylko) Gruzin w "Kulisach serialu M jak miłość" wyjaśnił, że to część kultury:
- U nas cały czas uważają w niektórych regionach Gruzji, że młoda dama to musi być dziewicą i tak ma wyjść za mąż! (...) największą hańbą byłoby, gdyby młoda kobieta została z nieślubnym dzieckiem - to byłby koniec!

Nic dziwnego, że kiedy w 1459 odcinku "M jak miłość" Katia i Łukasz zdecydują się w końcu wyjawić prawdę, to Otar wpadnie w szał i... zmusi ich do ślubu. Przeczytaj więcej tutaj >>> Ślub Katii i Łukasza w M jak miłość. Ciąża i ojciec furiat zmuszą ich do ślubu. Otar nie zniesie takiej hańby! - WIDEO

Najnowsze