M jak miłość odcinek 1390. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1390. Iza (Adriana Kalska)

M jak miłość, odcinek 1390: Iza poszukiwana! Policja w Polsce dostanie zgłoszenie o Izie

2018-10-14 7:50

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" przeżyła wypadek i wszyscy się wkrótce dowiedzą, że wiadomość o jej śmierci była przedwczesna! W 1390 odcinku "M jak miłość" Iza obudzi się ze śpiączki i powie kilka słów po polsku. Pielęgniarka i lekarz ze szpitala w Niemczech od razu zawiadomią odpowiednie służby. Do policji w Polsce dotrze raport o zaginionej, anonimowej pacjentce, której tożsamość trzeba będzie ustalić. Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Iza nie zginęła zanim do niemieckiego szpitala dotrze Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski)?

"M jak miłosć" odcinek 1390 - wtorek, 16.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Przełom w sprawie Izy z "M jak miłość"! Po wielu dniach w śpiączce, uznana za zmarłą Iza wreszcie odzyska przytomność. W 1390 odcinku "M jak miłość" obudzi się i zapyta pielęgniarce gdzie jest jej córka Maja (Anna Wierzchoń). Wypowie zaledwie kilka słów. To jednak wystarczy, by postawić diagnozę, że nie straciła pamięci, że jej mózg fukcjonuje normalnie, choć istaniało ryzyko, że nastąpi śmierć mózgowa.

Pielęgniarka i lekarz z Niemiec natychmiast zawiadomią służby w Polsce, że w szpitalu w okolicach Frankfurtu przebywa Polka, ofiara wypadku samochodowego, znaleziona w pobliżu rzeki, której tożsamości nie udało się ustalić. Kobieta została uznanana za pacjentkę NN.

W 1390 odcinku "M jak miłość" raport policyjny o Izie zostanie rozesłany do wielu posterunków przy granicy z Niemcami.
- Dostaliśmy zgłoszenie ze szpitala w okolicach Frankfurtu nad Odrą. Pacjentka - młoda kobieta, Polka, po urazie. Nie miała przy sobie żadnych dokumentów - powie jeden z policjantów, który przeczyta raport. Do szpitala od razu zostanie wysłany patrol funkcjonariuszy.

Tymczasem Iza kolejny raz otworzy oczy. - Gdzie ja jestem? Co się stało? - zapyta pielęgniarkę zupełnie zdezorientowana. Ona z kolei powie do niej po niemiecku. - Jak się pani nazywa? Coś pani pamięta? Zawiadomiliśmy już polską policję... Zaraz potem w 1390 odcinku "M jak miłość" Iza znów zamknie oczy.

M jak miłość odcinek 1390, Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1390, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1390, Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1390, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1390, Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1390, Iza (Adriana Kalska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze