M jak miłość, odcinek 1391: Artur dowie się, że Iza żyje i ucieknie z Mają

2018-10-16 21:16
M jak miłość odcinek 1391, Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1391, Artur (Tomasz Ciachorowski)

Wiadomość, o tym, że Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" nie zginęła w wypadku spadnie na Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) jak grom z jasnego nieba. W 1391 odcinku "M jak miłość" psychopata będzie chciał uciec z Polski z Mają (Anna Wierzchoń), ale w drodze na lotnisko wpadnie w ręce policji. To od funkjconariuszy dowie się, że Iza przeżyła, że leży w szpitalu w Niemczech i  po odzyskaniu przytomności wreszcie wyznała jak mąż ją dręczył i katował. Artur zostanie aresztowany.

"M jak miłość" odcinek 1391 - poniedziałek, 22.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Zły los odwróci się wreszcie od Izy z "M jak miłość". Po długiej walce o życie w szpitalu w Niemczech gdzie trafiła po wypadku jako pacjentka NN, nadejdzie chwila, w której Iza odzyska nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że uwolni się od męża psychola, a jej córka Maja będzie bezpieczna ze swoim prawdziwym ojcem, Marcinem (Mikołaj Roznerski).

Zanim to jednak nastąpi to w 1390 odcinku "M jak miłość" Chodakowski razem z chorą Mają trafi do szpitala. Przypadek sprawi, że zostanie rozpoznany przez policjantów. Po aresztowaniu Marcina jego córka zostanie w szpitalu na obserwacji, bo lekarz zdiagnozuje u niej ostrą reakcję alergiczną na pożywienie.

W szpitalu zjawi się Artur, jak prawowity ojciec Mai będzie chciał jak najszybciej zabrać ją ze sobą. Ale lekarze się na to nie zgodzą. Kierując się dobrem dziecka wyjaśnią, że dziewczynka musi zostać dobę na obserwacji. Skalski opracuje już jednak plan ucieczki z Polski z córką Izy.

W 1391 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do swego wuja (Roch Siemianowski) i poinformuje go, że za dwie godziny wylatuje z Majką do Wiednia. Będzie w szoku, gdy na parkingu przed lotniskiem zostanie zatrzymany przez policjantów CBŚ.

- Obawiam się, że będzie musiał pan przełożyć podróż. Dziś w nocy odnaleziono pana żonę, służby już potwierdziły jej tożsamość - powie mu jeden z policjantów i wpakuje go do radiowozu. Artur zostanie aresztowany pod zarzutem fałszowania badań DNA Mai oraz znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną.

M jak miłość odc. 1391. Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1391. Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odc. 1391. Artur (Tomasz Ciachorowski), Maja (Anna Wierzchoń)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1391. Artur (Tomasz Ciachorowski), Maja (Anna Wierzchoń)
M jak miłość odc. 1391. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1391. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1391. Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1391. Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1391. Marcin (Mikołaj Roznerski), Ania (Maria Pawłowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1391. Marcin (Mikołaj Roznerski), Ania (Maria Pawłowska)
M jak miłość odc. 1391. Iza (Adriana Kalska), Ania (Maria Pawłowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1391. Iza (Adriana Kalska), Ania (Maria Pawłowska)
M jak miłość, odcinek 1385. Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1385. Iza (Adriana Kalska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze