M jak miłość, odcinek 1392: Marcin wygra w sądzie sprawę o ojcostwo Mai i wpakuje Artura do więzienia

2018-10-02 20:49
M jak miłość odcinek 1392. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1392. Marcin (Mikołaj Roznerski)

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Marcina (Mikołaj Roznerski) z serialu "M jak miłość"! W 1392 odcinku "M jak miłość" Chodakowski ostatecznie wygra walkę z Arturem (Tomasz Ciachorowski). Psychopata nareszcie trafi do aresztu. Czy Marcin odzyska Majkę (Anna Wierzchoń)? Co wydarzy się w 1392 odcinku "M jak miłość" ? Czy Skalski pójdzie siedzieć na długie lata?

"M jak miłość" odcinek 1392 - wtorek 24.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

W nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" sprawa Marcina nabierze rozpędu. Jednak zanim wyjdzie na prostą, wszystko będzie wskazywało na to, że sam pójdzie siedzieć. Budzyński (Krystian Wieczorek) w nowych odcinkach "M jak miłość" przekona Chodakowskiego do tego, aby oddał się w ręce policji. Marcin pozbędzie się Ani (Maria Pawłowska), ale zanim zdoła zgłosić się na komisariat, zostanie zabrany ze szpitala, gdzie zjawi się razem z chorą Majką (Anna Wierzchoń). A co wydarzy się w 1392 odcinku "M jak miłość"?

Artur w 1392 odcinku "M jak miłość" zgłosi się jako ojciec dziewczynki. Jednak w końcu on również wpadnie, dzięki działaniom Budzyńskiego. Wkrótce zostanie aresztowany i trafi za kraty. Wtedy prawnik Marcina porozmawia z prokuratorem w sprawie wypuszczenia klienta na wolność.

Jak donosi Świat Seriali Chodakowski w 1392 odcinku "M jak miłość" udowodni, że jest ojcem Majki i wyjdzie z aresztu, a jego córka w wyniku prawnego orzeczenia zostanie przyznana Chodakowskim. Oznacza to, że potwierdzi się wersja wydarzeń ulubieńca widzów - to on jest biologicznym tatą. Marcin dowie się też, że Iza żyje.

Mężczyzna w 1392 odcinku serialu "M jak miłość" pojedzie do Niemiec z pomocą Ani.

Dzięki zeznaniom Izy w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" Artur może już nie mieć więcej możliwości obrony. Jeśli Skalska zdecyduje się wystąpić przeciwko psychopacie i opowie o wszystkich okrucieństwach, których się wobec niej dopuścił, Artur jeszcze długo nie zaczerpnie świeżego powietrza!

Jaka kara będzie dla niego sprawiedliwa? Nie jest wykluczone, że psychol spróbuje kolejnych sztuczek. W końcu jego wuj ma zarówno pieniądze, jak i znajomości. Jaki wyrok zapadnie w sądzie? Widzowie przekonają się w przyszłych odcinkach serialu "M jak miłość".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze