Wypadek w M jak miłość. Szymek mógł zabić Maję

2018-10-12 7:10
M jak miłość, odcinek 1390. Marcin (Mikołaj Roznerski), Maja (Anna Wierzchoń)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1390. Marcin (Mikołaj Roznerski), Maja (Anna Wierzchoń)

O krok od tragedii w "M jak miłość"! Chwila nieuwagi wystarczy, by w 1390 odcinku "M jak miłość" doszło do poważnego wypadku! Mała Maja (Anna Wierzchoń) trafi do szpitala przez swokego brata Szymka (Staś Szczypiński). Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie przerażony widząc córkę płączącą, całą w wymiotach! Będzie liczyła się każda sekunda. Co stanie się z Mają w 1390 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1390 - wtorek 16.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

W 1390 odcinku serialu "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) po raz kolejny przyjdzie, żeby odwiedzić Chodakowskiego. Przyniesie mu najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak jedzenie i rzeczy dla dzieci z apteki. Zanim jednak to się stanie, Marcin w 1390 odcinku "M jak miłość" zrobi na śniadanie Szymkowi płatki z mlekiem, a na deser obieca mu orzeszki. Ojciec nawet nie spodziewa się, że doprowadzi do tragedii.

Po wyjściu Barbary w 1390 odcinku "M jak miłość" do Marcina przyjedzie Budzyński (Krystian Wieczorek). Chodakowski przerwie z nim rozmowę, ponieważ zauważy, że Szymek daje Majce orzeszki.

- Synek! Nie możesz jeszcze Mai dawać tego, ona nie ma jeszcze ząbków. Może się udławić, nie potrafi jeszcze gryźć tak jak ty.

Chłopiec posłucha, ale i tak będzie za późno. W 1390 odcinku serialu "M jak miłość" Marcina obudzi przeraźliwy płacz córeczki. Jej stan będzie fatalny... Chodakowski od razu zadzwoni do Olka (Maurycy Popiel).

- Olek, musisz mi pomóc! Majka zwymiotowała, ma wysypkę i jest cała spuchnięta!
- Czekaj, po kolei. A ma gorączkę?
- Jest rozpalona.
- Podawałeś jej jakieś leki?
- Podawałem jej tylko ten żel na zęby, bo jej rosną, ale nic jej nie było!
- To może zjadła coś nowego?

Marcin w 1390 odcinku "M jak miłość" poważnie się zastanowi nad słowami brata.
- Jedzenie ze słoiczka jadła, ale to… Poczekaj. Szymek rozsypał orzeszki ziemne, ale chyba ich nie zjadła.
- Ale jesteś pewien? Wiesz, że o cholernie uczula, to może być reakcja. Marcin! Jedź z nią natychmiast do szpitala!

Chodakowskik popędzi do szpitala przekraczając limit prędkości. Zacznie awanturować się przy recepcji, ponieważ stan Majki zacznie się pogarszać, a pielęgniarka odmówi przyjęcia dziecka bez dokumentów. Wszystko zauważą policjanci wyprowadzający nietrzeźwego pacjenta. W 1390 odcinku "M jak miłość" Marcin zostanie rozpoznany i aresztowany. Wkrótce do dziewczynki przyjedzie zaalarmowany Artur (Tomasz Ciachorowski). Zacznie rozmawiać z lekarką

- Kryzys minął. Najgorsze chyba za nami. (...) Bezpośredniego zagrożenia życia nie było, dobrze, że została tak szybko przywieziona do szpitala.
- Maja jest alergikiem praktycznie od urodzenia. Co to było tym razem?
- Podejrzewamy ostrą alergiczną reakcję pokarmową. (...) Prawdopodobnie przyczyną były orzeszki ziemne.
- Jezu, to mogło ją zabić!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze