M jak miłość, odcinek 1389: Nowe mieszkanie Marysi i Artura - ZDJĘCIA

2018-10-15 20:45
M jak miłość odc. 1389. Nowe mieszkanie Marysi i Artura
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1389. Nowe mieszkanie Marysi i Artura

W takich luksusach w "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) rozpoczną kolejny etap wspólnego życia. W 1389 odcinku "M jak miłość" Rogowscy zamieszkają razem w nowym mieszkaniu Artura. Oczywiście ze swoją córką Basią (Maja Wudkiewicz). Przestronne, eleganckie wnętrza mieszkania Marysi i Artura w "M jak miłość" to jednak tylko ich chwilowa lokalizacja. Bo niedługo znów się przeprowadzą. Tym razem w dobrze znane miejsce. Zobaczcie jak będą teraz mieszkać Rogowscy!

"M jak miłość" odcinek 1389 - poniedziałek, 15.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Sekretnt romans Marysi i Artura w "M jak miłość" wyjdzie wreszcie na jaw. Byli małżonkowie nawet w szpitalu będą ukrywali przed personelem, że coś ich łączy. Mało tego, w 1389 odcinku "M jak miłość" Marysia usłyszy od jednej z pielęgniarek, że doktor Rogowski wpadł jej w oko. Nie przejmie się jednak tym za bardzo, bo Artur przy każdej okazji będzie jej udowadniał swoją miłość.

W 1389 odcinku "M jak miłość" będą mieli kolejny powód do świętowania. Bo Artur namówi w końcu Marię, by na nowo z nim zamieszkała! Dobrą nowinę jako pierwsza usłyszy ich córka Basia, a później także Barbara (Teresa Lipowska), którą zaproszą do nowego mieszkania Rogowskiego w Warszawie.

Co prawda wynajmie to mieszkanie na rok, ale los bardzo szybko zweryfikuje ich plany na przyszłość i Rogowscy się przeprowadzą do... Grabiny. Zanim to jednak nastąpi Marysia i Artur będą mogli się cieszyć życiem w luksusie. Bo dwupozimowy apartament z ogrodem, przestronną kuchnią, salonem i dwoma sypialniami naprawdę będzie robił wrażenie.

Zobaczcie zdjęcia nowego mieszkania Rogowskich z "M jak miłość".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze