M jak miłość

M jak miłość, odc 1760: Szczęście Izy i Radka szybko się skończy! Wreszcie dotrze do niej, że nigdy nie będzie tak, jak z Marcinem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-11-26 15:19

W 1760 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zrozumie, że szczęście z Radkiem (Philippe Tłokiński) nie jest jej pisane. Po tym jak porzuciła Marcina, rozwiodła się z mężem dla podstępnego kochanka, łudziła się, że w jej życiu zajdą cudowne zmiany, że stworzą nową rodzinę. Pierwszym sprawdzianem dla związku Izy i Radka w 1760 odcinku "M jak miłość" będzie wyjazd na wakacje z dziećmi, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska). Właśnie wtedy do Izy dotrze, że to nigdy się nie uda, że między nią i Radkiem nigdy nie będzie tak, jak z Marcinem. Czyżby zanosiło się na rozstanie? Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1760 - wtorek, 21.11.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Izę w 1760 odcinku "M jak miłość" czeka wielkie rozczarowanie, bo jej związek z Radkiem będzie bardzo daleki od ideału! Długo wmawiała sobie, że po rozwodzie z Marcinem dzieci pogodzą się z rozpadem rodziny, z faktem, że teraz Radek będzie ich drugim ojcem. Od początku było wiadomo, że Szymek, który nie jest dzieckiem Izy, którego prawdziwą matką była Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) zawsze będzie stał po stronie swojego taty! Co prawda pokochał Izę jak swoją mamę, ale niby czemu miałby traktować Radka jak tatę czy nawet wujka! Kochanek Izy nie należy do ich rodziny, Szymek szczerze go nienawidzi i raczej nigdy to się nie zmieni.

Wspólne wakacje Izy i Radka z dziećmi w 1760 odcinku "M jak miłość" będą w zasadzie ostatnią szansą, żeby "rywal" Marcina przekonał do siebie małych Chodakowskich. Niespełna 6-letnia Maja zacznie powoli akceptować fakt, że Radek jest z jej mamą, że od teraz będą razem spędzać coraz więcej czasu, bo decyzją sądu po rozwodzie Chodakowscy sprawują nad dziećmi opiekę naprzemienną.

Ale Szymek w 1760 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie okazywał Radkowi nienawiść. Wyjazd nad morze z matką i jej kochankiem uzna za karę, bo będzie wolał spędzić połowę wakacji z ojcem. Po kolejnym wybuchu Szymka, skierowanym przeciwko Radkowi, kochanek Izy będzie ją przekonywał, że to kiedyś minie, że syn Marcina pogodzi się z tym jak teraz wygląda ich nowa rodzina. - Jestem pewien, że w końcu oswoi się z tą całą sytuacją...

- Czasem wątpię, że to kiedykolwiek się uda - stwierdzi rozczarowana, zawiedziona sytuacją Iza, która w 1760 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że nie tego oczekiwała po związku z Radkiem. - A na poprawę humoru proponuję jakąś wyśmienitą kolację. Co ty na to? - czuły kochanek zaproponuje Izie randkę, na której będzie chciał się oświadczyć. Pierścionek zaręczynowy schowa w kieszeni, ale plany Radka pokrzyżuje zazdrość Izy o Marcina.

M jak miłość odcinek 1760 ZWIASTUN. Kama wyśmieje Izę! Olek odkryje co Marcin czuje do Ani
Świąteczny odcinek M jak miłość. Na Wigilii u Zduńskich zabraknie najważniejszych osób
Listen on Spreaker.
Najnowsze