M jak miłość

M jak miłość. Nowy członek rodziny Budzyńskich! Magda ogłosi zaskakujące wieści - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-31 11:53

Już niedługo rodzina Budzyńskich w "M jak miłość" powiększy się i wcale nie chodzi tutaj o Nadię (Mira Fareniuk), nad którą małżeństwo przejęło opiekę po zaginięciu jej rodziców. Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) są już rodzicami dla Ani (Gabriela Świerczyńska) i Maćka (Franciszek Przanowski), jednak teraz w ich rodzinie pojawi się ktoś zupełnie inny! W kolejnych odcinkach "M jak miłość" w rodzinie Budzyńskich pojawi się nowy członek, który szczególnie ucieszy właśnie najmłodszą Nadię! Kim on będzie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Rodzina Budzyńskich w "M jak miłość" powiększy się! Pojawi się nowy domownik

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" nowy członek zasili rodzinę Budzyńskich i wcale nie mowa tutaj o Nadii, której Magda została prawną opiekunką tuż po zaginięciu rodziców dziewczynki. Szczególnie, iż niedługo wyjdzie na jaw, że wbrew przypuszczeniom sąsiadki Mileny (Kateryna Fareniuk), ojciec Nadii wcale nie zginie na froncie tylko trafi do niewoli, czego osobiście dowie się Andrzej w czasie swojej misji na Ukrainę. Jednak sąsiedni kraj wciąż będzie pogrążony w wojnie, wobec czego na próżno będzie liczyć, że mężczyzna zjawi się w Polsce i odbierze Budzyńskim córkę, która zostanie w ich rodzinie na dłużej. Magda będzie robiła, co mogła, aby zastąpić Nadii rodziców, ale Ukrainka wciąż będzie za nimi płakać, w związku z czym Budzyńska zdecyduje się na zaskakujący krok w "M jak miłość".

Już niebawem rodzina Budzyńskich w "M jak miłość" powiększy się, a Magda ogłosi szokujące wieści! Budzyńska zdecyduje się przygarnąć kolejnego członka, mimo tego iż wspólnie z Andrzejem zajmuje się już nie tylko Ukrainką, ale również adoptowanym Maćkiem i przybraną córką męża z małżeństwa z Martą (Dominika Ostałowska). Jednak w następnych odcinkach "M jak miłość" u Budzyńskich pojawi się zupełnie ktoś inny, kogo obecność szczególnie ucieszy Nadię, gdyż Magda postanowi sprezentować jej chomika!

- Ja mam dla ciebie niespodziankę - przyzna Magda, po czym położy na stole zasłoniętą klatkę, zdejmie koc, a oczom zaskoczonej Nadii ukaże się malutkie zwierzątko.

Oczywiście, Nadia ucieszy się nowego członka rodziny Budzyńskich w "M jak miłość", dzięki czemu uda jej się poprawić humor i choć na chwilę skoncentrować myśli wokół innego tematu niż zaginieni rodzice i wojna. Ukrainka z radością przyjmie nowego domownika i zacznie się nim zajmować, co nieco uspokoi również i Magdę. Niespodzianka Budzyńskiej w "M jak miłość" okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, a dzięki jej pomysłowi w ich domu pojawi się kolejny lokator!

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze