M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Magda straci Nadię?! Andrzej ustali, że ojciec Ukrainki żyje!

2023-01-30 20:04

W 1708 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 13.02.2023 o 20.55 w TVP2) wyjdą na jaw nowe fakty w sprawie rodziców Nadii (Mira Fareniuk), nad którą prawną opiekę po ich zaginięciu przejęła Magda (Anna Mucha). Co prawda, ich sąsiadka Milena (Kateryna Fareniuk) przekaże Budzyńskim, że ojciec i matka dziewczynki najpewniej nie żyją, jednak wciąż będą to niepotwierdzone informacje, dlatego Andrzej (Krystian Wieczorek) postanowi osobiście je zweryfikować. W 1708 odcinku "M jak miłość" Budzyńskiemu uda się, wreszcie ustalić, że Nadia nie jest sierotą, gdyż jej ojciec jednak żyje! Zatem czy Budzyńska straci przybraną córkę? Koniecznie sprawdźcie, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" przypuszczenia Mileny nie potwierdzą się, gdyż okaże się, że ojciec Nadii żyje! Przypomnijmy, że sąsiadka Ukraińców przekazała Budzyńskim, że dziewczynka najprawdopodobniej została sierotą, gdyż jej ojciec zginął na froncie, z kolei matka wyszła do sklepu i już nigdy z niego nie wróciła. Budzyński postanowił sprawdzić informacje Mileny, jednak z Polski nie udało mu się nic więcej dowiedzieć, co coraz bardziej zaczęło odciskać swoje piętno na Ukraince. Choć Magda będzie robiła, co mogła, aby zastąpić jej rodziców, to Nadia wciąż będzie za nimi płakać, a Budzyńska wraz z nią. To sprawi, że Andrzej nie będzie mógł siedzieć spokojnie i zdecyduje się wybrać na Ukrainę, gdzie w 1708 odcinku "M jak miłość" uda mu się trafić na trop ojca Nadii!

W 1708 odcinku "M jak miłość" Andrzej skontaktuje się z Magdą, by poinformować ją o swoim odkryciu. Budzyński jak podaje swiatseriali.interia.pl przekaże żonie, że ojciec Nadii wcale nie poległ na froncie tylko dostał się do niewoli!

-Udało mi się w końcu coś ustalić... Rozmawiałem z lekarzem, który pracował z ojcem Nadii w jednym szpitalu. I on uważa, że Dima Pawlenko dostał się do niewoli... - przyzna Andrzej.

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda będzie nie tyle zszokowana informacjami Andrzeja, co tym jak udało mu się to ustalić. Oczywiście, Budzyński wciąż nie przyzna się żonie, że wyjechał na Ukrainę i dowiedział się tego bezpośrednio na miejscu i znów podle ją okłamie tak samo jak w sprawie swojej podróży służbowej do Krakowa!

- Ale jak... jakim cudem udało ci się dotrzeć do tego lekarza? - zapyta zdziwiona Magda.

- Przyjechał do Polski z transportem rannych. Znalazłem go przez fundację...  - okłamie ją.

Niestety, na tym w 1708 odcinku "M jak miłość" rozmowa Budzyńskich się skończy. Wówczas los matki Nadii wciąż pozostanie jeszcze niepewny, jednak wiadomym będzie, że ojciec dziewczynki żyje. Aczkolwiek Ukraina ciągle będzie pogrążona w wojnie, więc na próżno będzie liczyć, że mężczyźnie uda się wydostać z niewoli i przyjechać po córeczkę do Polski. W 1708 odcinku "M jak miłość" Nadia pozostanie pod opieką Magdy i wiele wskazuje na to, że dziewczynka jeszcze na dłużej zagości w rodzinie Budzyńskich...

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze