M jak miłość. Nowe życie Patrycji po narodzinach syna. Powie Łukaszowi, że to jego dziecko? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Nowe życie Patrycji po narodzinach syna. Powie Łukaszowi, że to jego dziecko? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe życie Patrycji po urodzeniu syna. Powie Łukaszowi, że to jego dziecko? - ZDJĘCIA

2022-03-01 21:21

Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" urodzi syna Łukasza (Jakub Józefowicz) lada moment, a przyjście na świat dziecka ukochanego mężczyzny da jej siłę do walki z mężem potworem! To już pewne, że piekło Patrycji w domu Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) skończy się, kiedy zacznie się poród! Narodziny dziecka będą dla Patrycji impulsem do tego, by ostatecznie wyrwać się z pułapki Argasińskiego i rozpocząć nowe życie. Czy po porodzie Patrycja powie Łukaszowi, że to jego syn? Nie ma żadnych wątpliwości, że wyjedzie gdzieś z Warszawy, będzie miała nowy dom i tam zacznie wszystko od nowa. Ale czy z Łukaszem? Poznajcie szczegóły!

Kiedy Patrycja w "M jak miłość" urodzi dziecko Łukasza? Czy on dowie się, że to jego dziecko?

Nowe życie Patrycji w "M jak miłość" zacznie się wraz z narodzinami dziecka jej i Łukasza! Choć tuż przed porodem przeżyje koszmarne chwile, gdy Argasiński znajdzie ją w szpitalu w Gdańsku, szantażem sprowadzi z powrotem do domu, a potem będzie nadal faszerował lekami psychotropowymi na depresję, by mieć nad nią pełną kontrolę. Wyrachowany, okrutny Argasiński przez wiele dni będzie się znęcał psychicznie i fizycznie nad Patrycją. Aż wreszcie w 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz przybędzie na ratunek, by wyrwać Patrycję ze śmiertelnej pułapki. Ryzykując tym samym swoje życie, bo Argasiński będzie gotów nawet go zabić. To do Patrycji będzie należał ostateczny wybór - uciec z Łukaszem czy zostać z Jerzym!

Nie przegap: M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! W tym domu zamieszka z Łukaszem? - WIDEO

Kogo wybierze w "M jak miłość" Patrycja? Męża psychola, który zastraszy ją, że jeśli z nim nie zostanie skrzywdzi jej kochanka? Czy Łukasza, którego naprawdę kocha i z którym była tak szczęśliwa, a teraz w 1646 odcinku "M jak miłość" Wojciechowski razem z Marcinem (Mikołaj Roznerski) będzie chciał ją odbić? Wszystko wyjaśni się już lada moment. Jednak dopiero poród Patrycji, narodziny syna Łukasza dadzą jej nowych sił do walki o życie swoje, dziecka i ukochanego. Świadczą  tym choćby ostatnie ujęcia z planu serialu, gdzie kręcono kolejne odcinki z końcówki tego sezonu albo nawet z początku następnego.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

Alżbeta Lenska na swoim profilu na Instagramie pokazała kulisy "M jak miłość", gdzie widać wyraźnie, że Patrycja zamieszka w nowym domu, wyprowadzi się, a raczej ucieknie z willi Argasińskiego i zacznie wszystko od nowa gdzie w uroczym, drewnianym domku poza miastem. Nie wiadomo jeszcze gdzie to będzie, gdzie przeprowadzi się razem z synem zaraz po porodzie, ale jej mieszkanie na pierwszy rzut oka wygląda jak leśniczówka w Grabinie. Ale przecież tam mieszka cały czas policjant Rafał Stadnicki (Jakub Kucner).

Jedno jest pewne w finale tego sezonu "M jak miłość" przed wakacjami Patrycja zostanie mamą, a pierwsze święta Bożego Narodzenia po urodzeniu syna spędzi już w nowym domu. Niestety wydaje się, że bez Łukasza. Być może nigdy nie powie mu, że to jego dziecko i złamie w ten sposób obietnicę, którą dała Marcie (Dominika Ostałowska), że Łukasz wreszcie pozna całą prawdę o synu!

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Najnowsze