M jak miłość. Nina straci dziecko i będzie udawała chorą psychicznie. Zdradziły ją te zdjęcia!

2019-12-03 21:48 Ag
M jak miłość. Nina po stracie dziecka tylko będzie udawała chorą psychicznie. Zdradziły ją te zdjęcia!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nina po stracie dziecka tylko będzie udawała chorą psychicznie. Zdradziły ją te zdjęcia!

Nina (Agnieszka Judycka) z "M jak miłość" straci dziecko, a po śmierci swojej córeczki, która umrze podczas przedwczesnego porodu długo nie będzie mogła dojść do siebie. W 1479 odcinku "M jak miłość" była kochanka Leszka (Sławek Uniatowski) wpadnie w depresję i zacznie planować zemstę. Co będzie dalej? Nowe ujęcia z planu serialu z Niną wskazują na to, że będzie udawała chorobę psychiczną, by odegrać się na Krajewskim za poronienie. Zobaczcie co wydarzy się już wkrótce w "M jak miłość".

Co będzie z Niną w "M jak miłość" po stracie dziecka Leszka?

Ciąża Niny w "M jak miłość" od początku była zagrożona, bo lekarze stwierdzili u niej anemię i problemy z hormonami. Niestety w 1479 odcinku "M jak miłość" stanie się coś, co można było już przewidzieć - Nina poroni!

Zanim trafi do szpitala zasłabnie pod firmą Krajewskiego seniora (Grzegorz Wons). Pomocy udzieli jej Marcin (Mikołaj Roznerski), który zabierze ciężarną ją do biura. Zaraz potem była kochanka Leszka wdaje się z nim w kolejną kłótnię, bo mężczyzna uprzedzi, że nie będzie przy niej podczas porodu.

Nina, choć źle się poczuje, nadal będzie go śledzić. I w 1479 odcinku "M jak miłość" zobaczy go w objęciach Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). W końcu trafi do szpitala. Lekarze zdecydują, że trzeba wywołać poród. Ku rozpaczy Niny dziecko nie przeżyje - jej córeczka umrze podczas porodu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1479: Nina straci dziecko! Umrze podczas porodu. Leszek się o tym nie dowie?

Śmierć dziecka w "M jak miłość" będzie tak wielką strata dla Niny, że postanowi zemścić się na Leszku i jego kochance za swoje cierpienie. W jaki sposób? Pogrążona w depresji Nina nie da im spokojnie żyć, wciąż będzie nachodzić Chodakowską w domu na Wietrznej i żądać, by zostawiła jej faceta.

Właśnie kręcone są nowe odcinki "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TVP2 pod koniec marca 2020 roku i na ujęciach z planu widać Ninę w domu Joasi. Była kochanka Leszka będzie wyglądała jakby postradała rozum, ale choroba psychiczna to mogą być tylko pozory. Bo na innych zdjęciach nieobliczalna kobieta prezentuje się perfekcyjnie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1479: Joasia wróci do Leszka po stracie dziecka. Kupią razem mieszkanie!

Jedno jest pewne, po stracie dziecka Nina w "M jak miłość" nie przestanie zadręczać Joasi i Leszka. Ich szczęście znów będzie zagrożone!

Najnowsze