M jak miłość. Niezwykły czas Barbary Kurdej-Szatan. Pokazała zdjęcie z uroczystej chwili

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Niezwykły czas Barbary Kurdej-Szatan. Pokazała zdjęcie z uroczystej chwili

M jak miłość. Niezwykły czas Barbary Kurdej-Szatan. Pokazała zdjęcie z uroczystej chwili

2021-08-02 18:27

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" nie ma ostatnio szczęścia. Po długiej nieobecności wróciła z Francji i myślała, że zostanie przyjęta z otwartymi ramionami. Niestety zdarzyło się dokładnie odwrotnie, a ona nawet nie mogła spać we własnym domu! Inaczej jest w prywatnym życiu gwiazdy "M jak miłość", która pochwaliła się jednym z najważniejszych momentów! Nie ukrywa wielkiej radości i chciała podzielić się z fanami swoim szczęściem. Co tak ucieszyło serialową Joasię?

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z obserwatorami ważną chwilą 

Joasia z "M jak miłość" jest dość ułożoną i stateczną osobą. Długo nie było jej w Polsce, a wszystko przez problemy sercowe, które zmusiły ją do wyjazdu do Francji. Po powrocie myślała chyba, że Michał (Paweł Deląg) i Leszek (Sławek Uniatowski) będą na nią czekać z utęsknieniem. Tymczasem jeden powiedział, że musi skupić się na sobie, drugi, że ma nową partnerkę i wyjechał. Do tego Joasia w poprzednich odcinkach "M jak miłość" nie mogła nawet wrócić do swojego domu przy ul. Wietrznej, bo urzędował tam Kamil (Marcin Bosak).

Prywatnie Barbara Kurdej-Szatan, to pełna energii życiowej kobieta, która często relacjonuje dla fanów ważne momenty ze swojego życia. Pełna optymizmu Basia, tym razem świętuje bardzo istotny dla niej dzień. Pokazała, że bliscy są dla niej najważniejsi! 

Przeczytaj: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata

Joasia z "M jak miłość" ma co świętować, bo urodziny obchodzi jej bliski znajomy i razem z mężem Rafałem złożyli mu życzenia. Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie ukrywała, że znajomi i rodzina są dla niej najważniejsi. Teraz aktorka wybrała się na urlop, oczywiście w towarzystwie dzieci. 

Miałam 19 lat, kiedy pierwszy raz leciałam samolotem. Moje dzieci - gdy miały kilka miesięcy. Teraz można poleciec nawet za 50zł, wszystko jest bardziej dostępne, czasy się taaaak zmieniły! Uwielbiam latać, to mnie ogromnie ekscytuje zawsze:D a Wy? Ile lat mieliście podczas swojego pierwszego lotu? A może jeszcze nie przydarzyło Wam się to? :))))#flyaway ? #familytime - napisała aktorka pod zdjęciem.

Przeczytaj: BrzydUla 2. Wróci kochanek Uli. Piotr przebije Artura i zniszczy Marka?

Serialowa Joasia z "M jak miłość" wróci na plan serialu prywatnym urlopie, by dograć kolejne sceny. Niestety w życiu jej bohaterki nie będzie tak kolorowo, jak w realnym życiu. Chodakowska zostanie sama, Michał odejdzie od niej na zawsze, a Leszek wróci z nową kochanką. Nie zapowiada się na to, żeby Joasia odnalazła spokój. 

Najnowsze