M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie nieźle wyrosły! Tak się zmieniły Emilka i Zuzia - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie nieźle wyrosły! Tak się zmieniły Emilka i Zuzia - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Najmłodsze dzieci Kingi i Piotrka nieźle wyrosły. Tak się zmieniły bliźniaczki Zduńskie - ZDJĘCIA

2022-07-21 14:38

Bliźniaczki Zduńskie z "M jak miłość" zmieniły się nie do poznania! Niespełna 3-letnie Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka) to już duże dziewczyny, a Piotrek (Marcin Mroczek) pokazał serialowe córki na planie "M jak miłość" i faktycznie dziewczynki sporo podrosły! U Zduńskich wreszcie zapanuje prawdziwie rodzinna atmosfera, bo do Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka wróciła wreszcie Lenka (Olga Cybińska). Starsza siostra Emilki, Zuzi i Miśka (Aleksander Bożyk) na długo zniknęła z domu przy Deszczowej. Na szczęście Zduńscy będą w komplecie w "M jak miłość" po wakacjach. Zobacz ZDJĘCIA i przekonaj się, jak zmieniły się bliźniaczki.

Tak zmieniły się Emilka i Zuzia z "M jak miłość"

Emilka i Zuzia dorastają na planie "M jak miłość". Córeczki Kingi i Piotrka zmieniają się na przestrzeni czasu, a widzowie mogą być świadkami, jak rosną podczas kolejnych sezonów. W "M jak miłość" po wakacjach 2022 Zduńscy wreszcie będą w komplecie. W rodzinnym domu przy ulicy Deszczowej długo nie było Lenki. Przypomnijmy, że siostra bliźniaczek i Miśka wyjechała do sanatorium w Bukowinie, gdzie leczyła nawracające anginy. Nieobecność dziewczynki przedłużała się, ale w końcu pod koniec minionego sezonu "M jak miłość", wróciła do domu. Niebawem widzowie znów będą mogli śledzić losy Kingi, Piotrka i gromadki ich dzieci. Marcin Mroczek nagrywa ostatnie sceny przed wakacyjnym urlopem i przy okazji pokazał, jak zmieniły się jego serialowe córeczki. 

- Ha Ha skąd ja to znam - napisał aktor na nagraniu Emilki i Zuzi z "M jak miłość", które uroczo przytulały się przed kamerą. Oczywiście, Mroczek nawiązał do tego, że sam ma brata bliźniaka, Rafała, czyli serialowego Pawła, męża Franki (Dominika Kachlik). Zobacz ZDJĘCIA w GALERII ZDJĘĆ poniżej i przekonaj się sam>>>

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Tragedia u Rogowskich! Zapłakana Basia przyzna się ojcu jak Dawid się nad nią znęca. Artur zrobi z nim porządek

Zmiany u Kingi i Piotrka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 

Kinga i Piotrek godzą wychowanie czwórki dzieci z pracą i zajmowaniem się domem. Nie zapominają też o przyjaciołach, a w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach dowiedzą się, że Magda (Anna Mucha) potrzebuje ich bardziej niż kiedykolwiek. Chodzi o poznanie prawdy przez Budzyńską o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska). Kinga i Piotrek postanowią wesprzeć przyjaciółkę, dlatego będą częstymi gośćmi w siedlisku. 

Niezawodni rodzice. Kto się zajmie bliźniaczkami Zduńskich?

W opiece nad dziećmi w nowych odcinkach "M jak miłość" z pewnością nadal pomogą Krysia (Hanna Mikuć) i Marszałek (Emilian Kamiński). Chociaż Wojtek ma dobre chęci, czasami nie bardzo wychodzi mu pomoc w wychowaniu Emilki, Zuzi, Lenki i Miśka. Na szczęście Kinga i Piotrek nad wszystkim czuwają. W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" widzowie znów zobaczą szczęście rodziny Zduńskich.

Przeczytaj: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

M jak miłość Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji
Najnowsze