M jak miłość. Morderca w domu Kamila! To 5-letnia Pola wpadnie na trop zabójcy! Znajdzie tajemniczy pamiętnik

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Morderca w domu Kamila! To 5-letnia Pola wpadnie na trop zabójcy! Znajdzie tajemniczy pamiętnik

M jak miłość. Morderca w domu Kamila! To 5-letnia Pola wpadnie na trop zabójcy! Znajdzie tajemniczy pamiętnik

2021-08-18 9:00

Morderstwo w "M jak miłość", do jakiego doszło w domu Kamila (Marcin Bosak) przy Wietrznej będzie miało ciąg dalszy. W minionym sezonie "M jak miłość" Gryc nic sobie nie zrobił z ostrzeżeń i wynajął nawiedzony dom! Zamieszkał tam z córką Polą (Hanna Nowosielska) i to właśnie ona w najnowszych odcinkach "M jak miłość" wcieli się w rolę małego detektywa. W ręce 5-latki wpadnie tajemniczy pamiętnik, który zmieni wszystko! Okaże się, że w drewnianym domu został zamordowany mężczyzna opuszczony przed rodzinę, który wmieszał się w podejrzane interesy. W "M jak miłość" jesienią 2021 sprawa zabójstwa dotknie też Kamila i jego córkę, a Pola otwierając tajemnicze znalezisko może sprowadzić kolejną tragedię...

Pola w "M jak miłość" po wakacjach 2021 odkryje tajemnicę zabójstwa w domu Kamila. Kto zabił właściciela?

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Kamil przekona się, że popełnił spory błąd, który może go wiele kosztować. Kinga (Katarzyna Cichopek) ostrzegała go, że opuszczony dom przy ul. Deszczowej to nie jest za dobry wybór na nowe lokum. Grycowi i Poli bardzo dobrze mieszkało się w domu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), kiedy ta przebywała we Francji u ojca. Chodakowska w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wróciła jednak do Polski i Kamil musiał się wynieść. 

Kiedy oglądał duży dom przy Deszczowej, nawet sąsiadka zagaiła go, że ma nie wynajmować tego miejsca. Zduńska powiedziała mu to samo, a mimo to, Kamil uparł się, że właśnie tam wprowadzi się z córeczką. I wkrótce może tego bardzo pożałować, bo złe moce zawładną lokum Gryca i zaczną się dziać naprawdę niepokojące rzeczy. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość przeraziła wszystkich nagłym pożegnaniem. Teraz chora Iga Krefft przekazała co się z nią dzieje!

Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata

To mała Pola w "M jak miłość" po wakacjach 2021 znajdzie tajemnicze znalezisko, które może pomóc w rozwiązaniu zawiłej sprawy domu Kamila. Dziewczynka trafi na pamiętnik, który prawdopodobnie należał do mieszkańca chaty. W notesie znajdą się wskazówki dotyczące mordercy, o którym Gryc postanowi się dowiedzieć czegoś więcej.

Pierwsze kroki ku prawdzie poczynił już w poprzednich odcinkach "M jak miłość", kiedy zaczepił Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach) i podpytał się jej o sprawę zabójstwa. Ona udzieliła mu wtedy informacji, że denat był rozwodnikiem, zajmował się udzielaniem pożyczek, a żona od niego odeszła i wraz z dzieckiem zamieszkała z nowym partnerem w Kanadzie pół roku przed jego śmiercią.   

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

Kamil z "M jak miłość" nie przejął się doniesieniami i ostrzeżeniami i i tak zamieszkał z Polą w tajemniczym domu. Notes, który dziewczynka znajdzie po wakacjach 2021 rzuci nowe światło na całą makabryczną sprawę zabójstwa. Złe moce również zaczną działać, bo kiedy już Kamil zdoła zaciągnąć Anitę (Melania Grzesiewicz) do łóżka, na Deszczowej pojawią się jego byłe kochanki! Skąd się tam wezmą? Czy to początek fatum, które spadnie na Gryca i jego dziecko? Prawdopodobnie tak, bo Kamil zacznie mieć kłopoty. Może znaleziony przez Polę notes pomoże i Gryc dowie się prawdy do zabójstwie i uwolni od złej energii. 

Najnowsze