M jak miłość. Marzenka i Andrzejek ogłaszają radosną nowinę. Tak długo na to czekał - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Marzenka i Andrzejek ogłaszają radosną nowinę. Tak długo na to czekał - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marzenka i Andrzejek ogłaszają radosną nowinę. Tak długo na to czekał - ZDJĘCIA

2021-07-25 10:42

Co za radość w "M jak miłość"! Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) w nowym sezonie "M jak miłość" staną w obliczu sporych zmian, które doprowadzą do tego, że ich wyprowadzka z siedliska w Grabinie będzie coraz bliżej. Od dawna Lisieccy marzyli o tym, by mieć własny dom, przeprowadzić się "na swoje" razem z córką Kalinką. To pragnienie spełni się w "M jak miłość" po wakacjach 2021. A żeby było jeszcze ciekawiej to uwielbiana przez wszystkich para właśnie ogłosiła radosną nowinę. Powód do dumy ma zwłaszcza serialowy Andrzejek.

Co się wydarzy w "M jak miłość" u Marzenki i Andrzejka w nowym sezonie po wakacjach 2021?

U Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość" sporo się zmieni w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej. Relacje z planu serialu, które zamieszczają aktorzy potwierdzają rewolucję w życiu Lisieckich, na którą zanosiło się od dawna. Ostatnio kręcono sceny jak małżonkowie odwiedzają wreszcie swój nowy dom! To już pewne, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią Marzenka i Andrzejek wyprowadzą się z siedliska w Grabinie, które od zawsze było ich domem. Na razie Lisieccy są w trakcie budowy, ale bez wątpienia wkrótce opuszczą pensjonat, gdzie się poznali i razem pracowali. Czeka ich przeprowadzka do własnego domu.

Nie przegap: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku

Od lat w "M jak miłość" Lisieccy mieszkają kątem w siedlisku w Grabinie, a teraz będą mieli własne miejsce na ziemi. Piękny, duży dom położony wśród pól i łąk. Na tym nie koniec, bo Marzenka i Andrzejek w "M jak miłość" będą też mieli inną córkę! Kalinka nadal będzie dzieckiem tej pary, lecz zmieni się aktorka grająca ich córeczkę. Słodką i uroczą Ewę Kapturską zastąpi nieco starsza dziewczynka o imieniu Oliwka.

Poza tym najnowsze ujęcia z planu "M jak miłość" wskazują na to, że Lisieccy będą mieli też inny powód do radości. Zwłaszcza Andrzejek! To właśnie Tomasz Oświeciński na swoim profilu na Instagramie wrzucił zdjęcie, które jest dowodem na to jak bardzo zmieni się jego bohater. Ale przemiana dotyczy też samego aktora, który ostatnio sporo schudł. Miesiąc temu Oświecińki miał poważny wypadek na planie. Trafił do szpitala i przeszedł operację. Wrócił już do zdrowia, ale zadbał też bardziej o siebie.

M jak miłość. Marzenka w rozpaczy. Ocaliła siedlisko w Grabinie przed upadkiem, a teraz czekają ją duże zmiany - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

Pod fotką z "M jak miłość" z serialową Marzenką przyznał, że zgodnie z postawionym sobie celem zrzucił kilka kilogramów. Rzeczywiście widać różnicę w wyglądzie Oświecińskiego. Zarówno on jak i Szomańska promienieją ze szczęścia podczas wspólnej pracy w serialu. Widać, że świetnie się razem bawią i doskonale rozumieją. A to przekłada się na sympatię widzów do Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość", których w nowym sezonie czeka nie tylko sporo radosnych wieści, ale także dramatycznych zwrotów akcji. Wszystko w związku z pojawianiem się w siedlisku w Grabinie przebiegłej kuzynki Marzenki, Beaty (Izabela Warykiewicz)

Najnowsze