M jak miłość. Marzenka i Andrzejek będą mieli nową córkę! Dla niej wyprowadzą się z siedliska - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Marzenka i Andrzejek będą mieli nową córkę! Dla niej wyprowadzą się z siedliska - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marzenka i Andrzejek będą mieli nową córkę! Dla niej wyprowadzą się z siedliska - ZDJĘCIA

2021-07-08 20:43

Rodzina Lisieckich w "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021 nie będzie już taka sama! Zmiany jakie zajdą u Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) wpłyną na ich dalsze życie i wspólną przyszłość. Nie dość, że ulubiona para z siedliska w Grabinie, która wprost oszalała ze szczęścia po narodzinach córki Kalinki (Ewa Kapturska) w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie miała nowe dziecko, to jeszcze małżonkowie wyprowadzą się z pensjonatu, który od zawsze był ich domem. Poznajcie szczegóły co będzie dalej z rodziną Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość".

Co się wydarzy w "M jak miłość" u Marzenki i Andrzejka w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Za kulisami "M jak miłość" powstają właśnie odcinki, które będą przełomowe dla Marzenki, Andrzejka i ich córki Kalinki. Ostatnio Lisieccy bardzo rzadko pojawiali się na ekranie, bo po sprzedaży siedliska Uli (Iga Krefft) w Grabinie ich wątek zszedł na dalszy plan. Nowy właściciel pensjonatu, Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), pozwolił Marzence i Andrzejkowi zostać w siedlisku, dalej tam mieszkać i pracować, obdarzając ich przy tym ogromnym zaufaniem. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się, że Lisieccy nie zawiedli, a siedlisko mimo ogromnych kłopotów finansowych przetrwa!

Nie przegap: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

Zanosi się jednak na duże zmiany u tych bohaterów z "M jak miłość"! Marzenka i Andrzejek, którzy długo starali się o dziecko i wprost zwariowali na punkcie małej Kalinki w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 będą mieli inną córkę. Kolejna ciąża Marzenki stanie się faktem? Nic z tych rzeczy! Po prostu zmieni się mała aktorka grająca Kalinkę. Córka Lisieckich wyrośnie, zacznie już chodzić, a Ewa Kapturską w obsadzie serialu zastąpi równie urocza i słodka dziewczynka o imieniu Oliwka.

M jak miłość. Marzenka w rozpaczy. Ocaliła siedlisko w Grabinie przed upadkiem, a teraz czekają ją duże zmiany - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

Serialowa Marzenka z "M jak miłość" w relacji z planu na Insagramie pokazała cudowne ujęcia jak świetnie się dogaduje ze swoją nową córeczką. A przy okazji w tle pojawiło się coś jeszcze! Nowy dom Marzenki i Andrzejka z "M jak miłość". Akurat tego dnia kręcono ujęcia na placu budowy, gdzie Lisieccy spotkali się z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Wygląda więc na to, że spełni się wielkie marzenie tej pary i w nowym sezonie "M jak miłość" czeka ich przeprowadzka do własnego domu. Od lat mieszkają kątem w siedlisku w Grabinie, a teraz będą mieli własne miejsce na ziemi. Dom położony wśród pól i łąk.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" oraz zmiany jakie zajdą u Marzenki i Andrzejka >>>

Najnowsze