M jak miłość

M jak miłość. Marek przed Wigilią wypomni Marysi i Marcie co mu zrobiły przed laty. Zgrzyt u Mostowiaków w specjalnym odcinku? - ZDJĘCIA

2022-12-13 11:47

Wigilia w "M jak miłość" w domu Mostowiaków upłynie w radosnej, wzruszającej atmosferze, ale jak w każdej rodzinie nie zabraknie też zgrzytów. Niezapowiedziany powrót Marka (Kacper Kuszewski) stanie się okazją do przywołania w pamięci wspomnień sprzed lat. Podczas dekorowania domu na święta Bożego Narodzenia w specjalnym odcinku "M jak miłość" Marek wypomni starszym siostrom, Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Marcie (Dominika Ostałowska) wydarzenie z przeszłości, o którym nigdy nie zapomniał. Czyżby Mostowiak miał o to żal do sióstr? Zobacz ZDJĘCIA z Wigilii u Mostowiaków i sprawdź jak przebiegnie ta rozmowa Marka z Marysią i Martą.

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2. Powtórka we wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.55

Marek na Wigilii w specjalnym odcinku "M jak miłość" wywoła prawdziwą sensację wśród Mostowiaków! Nikt nie będzie się spodziewał powrotu Marka, a najmniej sama Barbara, która w święta Bożego Narodzenia będzie otoczona bliskimi osobami, ale bardziej niż kiedykolwiek zatęskni za jedynym synem. Przyjazd Marka bez Ewy (Dominika Kluźniak), córek, wnuczek i przybranego syna wynagrodzi seniorce rodu te wszystkie lata, gdy podczas Wigilii brakowało go przy świątecznym stole.

Barbara w Wigilię w "M jak miłość" znów będzie miała przy sobie wszystkie żyjące dzieci. Nie licząc oczywiście Małgosi (Joanna Koroniewska), po której słuch zaginął już dawno temu. Z powrotu Marka równie mocno jak Mostowiakowa, ucieszą się jej córki, Marysia i Marta, które od kilku lat nie widziały młodszego brata na żywo. Jak podaje światseriali.interia.pl w domu w Grabinie nie zabraknie śmiechu i wspomnień z dzieciństwa.

W przeszłości Marek w "M jak miłość" sprawiał rodzicom sporo kłopotów, uchodził za wyrodnego syna Mostowiaków, ale uprzykrzał życie także Marysi i Marcie. Ale nie brakowało też szczęśliwych chwil, które Marek wspomni tuż przed Wigilią, podczas dekorowania domu, pakowania ostatnich prezentów gwiazdkowych w specjalnym odcinku "M jak miłość". Zwłaszcza teraz, gdy nie mają okazji, żeby się spotykać całą rodziną w Grabinie.

- Szkoda, że coraz mniej jest takich spotkań jak dawniej. Tylko telefony, maile. Ale nadrobimy to, co? Moje kochane, starsze siostrzyczki - zwróci się do sióstr Marek w świątecznym odcinku "M jak miłość". Marysia i Marta przyznają mu rację. - Jaki się sentymentalny zrobił. Nasz kochany, młodszy braciszek!

Nagle Marek wspomni o wydarzeniach, które wyryły się w jego pamięci już na zawsze. - Z wiekiem coraz bardziej. Ale wiecie, co? Mam naprawdę piękne wspomnienia. I tego nikt mi nie odbierze. Czasem nieźle dawałyście mi w kość  - wypomni siostrom, lecz Marysia i Marta odwdzięczą mu się tym samym. - My? Chyba ty nam! - zaczną się śmiać, żeby zostawić przeszłość już za sobą.

Na szczęście do większych zgrzytów podczas Wigilii u Mostowiaków w specjalnym odcinku "M jak miłość" nie dojdzie. Mało tego, Marek podziękuje siostrom,że troszczą się o Barbarę, że otaczają opieką także jego dzieci, które ułożyły sobie życie w Polsce. Chodzi oczywiście o Mateusza (Krystian Domagała), którego na Wigilii zabraknie oraz Ulę, która z Bartkiem wyjechała do Australii tylko na krótki czas. - Ale lepszych sióstr nie mógłbym sobie wymarzyć. Dzięki, że jesteście! - powie Mostowiak.

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze