M jak miłość

M jak miłość. Niespodziewany gość na Wigilii u Mostowiaków. Wydało się dlaczego Marek przyjedzie bez Ewy, córek, zięcia, wnuczek i przybranego syna - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-13 21:58

Wigilia w "M jak miłość" u Mostowiaków zgromadzi niemal całą rodzinę Barbary (Teresa Lipowska), ale największe poruszenie w domu w Grabinie wywoła niespodziewany gość. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wróci na święta Bożego Narodzenia w specjalnym odcinku "M jak miłość" w Wigilię, 24.12.2022, ale przyjedzie z Australii sam. Bez żony, córek, zięcia, przybranego syna i wnuczek. Dlaczego Ewa (Dominika Kluźniak), Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Antek (Jakub Jankiewicz), mała Hania (Maja Marczak), Kalinka (Oliwia Kępka) nie dołączą do Mostowiaków na Wigilii? Jeden telefon wyjaśni wszystko.

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2. Powtórka we wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.55

Wigilia u Mostowiaków w świątecznym odcinku "M jak miłość" będzie magicznym czasem dla Barbary i jej bliskich, którzy razem z seniorką rodu zasiądą do stołu w rodzinnym domu w Grabinie. Ale nie wszyscy razem z Barbarą będą świętowali Boże Narodzenie. Nie jest już żadną tajemnicą, że w specjalnym odcinku "M jak miłość" niespodziewanie wróci Marek, który do ostatniej chwili będzie trzymał matkę w niepewności. Co więcej, Barbara w dzień Wigilii zacznie martwić się o jedynego syna, który nawet nie zadzwoni do niej z życzeniami. Zatęskni za Markiem jeszcze bardziej, po tym jak w świątecznym odcinku "M jak miłość" odbierze telefon od synowej Ewy i wnuczek - Uli i Natalki. Usłyszy od nich, że kolejne Boże Narodzenie spędzą w Australii, gdzie zatrzymają je bardzo ważne sprawy.

- Dzwonili już z życzeniami Ewa i Antek, a potem prawie cała Australia - Ula, Bartuś, Natalka. Tylko z Markiem nie rozmawiałam. Zawsze pierwszy składał życzenia, a w tym roku cisza. Zapomniał? - zaniepokoi się Barbara w specjalnym odcinku "M jak miłość", którą cytuje portal światseriali.interia.pl.

Ledwo seniorka rodu Mostowiaków w Wigilię w "M jak miłość" wypowie te słowa, a już w drzwiach domu w Grabinie stanie Marek. - Nie zapomniał! Tylko w tym roku postanowił złożyć ci życzenia osobiście! Barbara ze łzami w oczach i nie będzie w stanie uwierzyć, że jej ukochany Marek znów jest blisko, w rodzinnym domu.

Także Marek w specjalnym odcinku "M jak miłość" wyjaśni matce, siostrom Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Marcie (Dominika Ostałowska) dlaczego przyjechał sam z Australii, dlaczego Ewa, Ula z Bartkiem oraz Natalka z córkami, a także Antek nie przyjechali razem z nimi na Wigilię.  - Do ostatniej chwili nie wiedziałem, czy uda mi się zdobyć bilet. Wszystko rozdrapane przed świętami. Ale się udało - ogłosi Marek, który nie do końca wytłumaczy o jakie "rozdrapane" sprawy chodzi.

- Nie mogę uwierzyć, że tu jesteś, że przejechałeś taki kawał drogi, żeby spędzić z nami święta... - wzruszy się seniorka.

- Do ciebie zawsze będę wracał, mamo, nawet z końca świata! - zapewni Marek w specjalnym odcinku "M jak miłość". A to oznacza, że Kacper Kuszewski jeszcze gościnnie będzie się pojawiał w serialu.

Wigilia u Mostowiaków w świątecznym odcinku "M jak miłość" stanie się okazją do wspomnień, nie tylko dla Marka, ale także Marysi i Marty, którzy przypomną sobie jak kiedyś świętowali rodzinne Boże Narodzenie w Grabinie. Punktem kulminacyjnym wigilijnej kolacji będzie wzruszające przemówienie Barbary, którą będzie rozpierała radość, że wszystkie żyjące dzieci ma nareszcie przy sobie.

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze