M jak miłość

M jak miłość. Na Wigilii Paweł z Franką i Piotrek z Kingą zaskoczą całą rodzinę oryginalną niespodzianką - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-13 9:04

Wigilia w "M jak miłość" w specjalnym odcinku serialu upłynie w radosnej atmosferze, ale w ten magiczny wieczór w domu Mostowiaków nie zabraknie zaskakujących zdarzeń. Do Grabiny z żonami i dziećmi na zaproszenie babci Barbary (Teresa Lipowska) przyjadą bracia Zduńscy - Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek). To właśnie oni podczas Wigilii u Mostowiaków w "M jak miłość" wpadną na oryginalny pomysł jak uczcić święta Bożego Narodzenia, żeby wszyscy na długo zapamiętali rodzinne spotkanie. Przygotują dla bliskich zjawiskowy prezent. Mamy kulisy tych scen z planu "M jak miłość" w WIDEO i GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - emisja w Wigilię, sobota 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2.  Powtórka odcinka we wtorek 27.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wigilia u Mostowiaków w "M jak miłość" będzie trochę oderwaniem od serialowej rzeczywistości, bieżących wydarzeń w życiu bohaterów i dlatego będą się też działy na niej nadzwyczajne rzeczy. W specjalnym odcinku "M jak miłość" w Grabinie nastanie zima, choć obecnie w serialu jest środek lata. Ale na tym właśnie polega magia świąt Bożego Narodzenia na ekranie. Stąd także powrót Marka (Kacper Kuszewski) do Mostowiaków. Syn Barbary przyjedzie na Wigilię z Australii bez żony Ewy (Dominika Kluźniak), ale i tak seniorka nie powstrzyma wzruszenia.

W niepełnym składzie na Wigilii w specjalnym odcinku "M jak miłość" będą też Zduńscy. Paweł i Franka na rodzinne święta do Grabiny przybędą z córką Basią (Gabriela Raczyńska), ale Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek) zabiorą tylko syn Miśka (Aleksander Bożyk). Pozostałe dzieci zostawią z dziadkami w domu przy Deszczowej. Dziwne i zaskakujące? Na pewno Zduńscy jakoś się z tego wytłumaczą babci Barbarze i matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska). 

Zanim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka w świątecznym odcinku "M jak miłość" Paweł i Piotrek razem z żonami zaproszą rodziną do ogrodu. Zamiast prezentów dla bliskich pod choinkę zaprezentują przed Mostowiakami zjawiskowy układ taneczny. Zadbają też o to, żeby ogród Barbary przed domem w Grabinie ozdobiły lampki, a na drzewkach pojawiły się ozdoby. Po Wigilii u Mostowiaków w specjalnym odcinku "M jak miłość" tańce przeniosą się także do salonu. Tak Barbara z rodziną będzie świętowała Boże Narodzenie.

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze