M jak miłość

M jak miłość. Ostra wpadka z odcinkiem specjalnym w Wigilię? Fani wytykają dziwny błąd - ZDJĘCIA

2022-12-07 8:59

Odcinek specjalny "M jak miłość" w Wigilię wzbudza sporo emocji, bo to pierwsza tego typu sytuacja w historii serialu, kiedy to oprócz premierowych odsłon przygód Mostowiaków, stacja TVP2 wyemituje dodatkowy odcinek w Święto. Co ciekawe, Wigilia Bożego Narodzenia 2022 wypada w sobotę, a "M jak miłość" nigdy nie pojawiało się na ekranie podczas weekendu. Fani wydają się być lekko zagubieni, ale większą kontrowersję budzi fakt pewnej nieścisłości, która zachodzi między regularnymi odcinkami, a tym specjalnym w Wigilię 24.12.2022. Widzowie doszukują się ostrej wpadki!

Wpadka w odcinku specjalnym "M jak miłość" w Wigilię?! To błąd czy celowy zabieg?

Fani "M jak miłość" są czujni, często wyłapują nieścisłości w scenariuszu swojego ulubionego serialu. Przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, TVP2 postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom fanów i wyemitować dodatkowy odcinek specjalny, w którym zobaczymy Święta z Mostowiakami. Będzie to świąteczna historia z udziałem dobrze znanych bohaterów, takich jak np. Barbara (Teresa Lipowska), Kinga (Katarzyna Cichopek) czy Piotrek (Marcin Mroczek), ale też pojawią się niespodzianki w postaci przyjazdu Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski)!

Widzowie "M jak miłość" doszukują się pewnego rodzaju wpadki, która miałaby nastąpić w świątecznym odcinku w Wigilię. - A jakim to cudem skoro w dzisiejszym odcinku byl lipiec? ? - pyta się jedna z osób pod postem na oficjalnym koncie "M jak miłość" na Instagramie.  

- Lato jest w serialu teraz ? - zauważa to samo kolejny widz. 

- Dzisiaj sukienki w kwiatki, słońce, długie dni, a za 3 tygodnie wigilia ? - brzmi następny komentarz. 

Wpadka w "M jak miłość" czy zaplanowana akcja? 

Nie da się ukryć, że fani "M jak miłość" mają rację co do pewnej nieścisłości. Faktycznie, w odcinkach emitowanych tuż przed Świętami w serialu panuje lato, u Magdy (Anna Mucha) odbędzie się letnia impreza, gdzie każdy przyjdzie wystrojony w sukienki i przewiewne koszule. Można by pomyśleć, że to błąd, że już za kilka odcinków w Grabinie pojawi się śnieg i nagle okaże się, że są Święta Bożego Narodzenia. 

Nie jest to jednak błąd produkcji, a specjalnie zaplanowany scenariusz. Odcinek świąteczny "M jak miłość" w Wigilię jest dodatkiem, który wyemitują w sobotę, czyli całkowicie poza normalnymi dniami emisji serialu. Wigilia u Mostowiaków ma być miłym prezentem dla fanów, by w wigilijny wieczór mogli obejrzeć swoich ulubionych bohaterów. Po emisji odcinka specjalnego wszystko wróci do normy, a po przerwie świątecznej, znów będą kontynuowane normalne wątki. 

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze