Zmiany w M jak miłość

M jak miłość. Zapowiadają kolejne zmiany! Jest dobra wiadomość i odcinek w Wigilię - ZDJĘCIA

2022-12-05 11:22

Mundial 2022 spowodował duże zmiany w emisji odcinków "M jak miłość". Widzowie gorączkowo szukali informacji, dlaczego niektóre odcinki nie pojawiły się o czasie na ekranie TVP2. Mecze zakłóciły normalny program stacji i nastąpiły spore roszady. TVP zapowiada kolejne zmiany w związku z "M jak miłość", ale tym razem pojawiają się dobre wieści! Nie jest już tajemnicą, że stacja szykuje dla fanów "M jak miłość" specjalny odcinek 24.12.2022 w Wigilię. Kiedy i o których godzinach oglądać premierowe odcinki serialu "M jak miłość"?

Kolejne zmiany od 1690 odcinka "M jak miłość" i odcinek specjalny w Wigilię 

Widzowie "M jak miłość" musieli przeboleć brak odcinków serialu spowodowany trwającymi Mistrzostwami Świata. Emisja meczy przyczyniła się do przesunięcia premierowych spotkań z ulubionymi bohaterami, co spotkało się z pewnym zagubieniem, gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki "M jak miłość". Na szczęście pojawił się nowy komunikat od TVP2, wyjaśniający wszelkie nieporozumienia. Okazuje się, że 1690 odcinek "M jak miłość" pojawi się w poniedziałek 5.12.2022 o godz. 20.55 i od tego momentu, nie będzie już żadnych przerw w emisji! 

- Pobudka! Po krótkiej przerwie wracamy do gry! I gramy już bez przerwy aż do Świąt (a w Wigilię – przypominamy – o 20:00 w TVP2 czeka na Was specjalny świąteczny odcinek eMki). To jak? Z kim widzimy się dziś wieczorem? - czytamy na oficjalnym koncie M jak miłość na Instagramie. Oznacza to, że widzowie wreszcie mogą zasiadać przed telewizory w poniedziałki i wtorki i nie rozczarują się brakiem ulubionego serialu w TVP2.

"M jak miłość" odcinek specjalny w Wigilię 

Dużym zaskoczeniem będzie odcinek specjalny "M jak miłość", który TVP2 wyemituje już 24.12.2022. Sami aktorzy zapowiadają, że czegoś takiego jeszcze nie było! Podczas Świąt Bożego Narodzenia, fani raz jeszcze spotkają się z rodzina Mostowiaków w Grabinie, a przy świątecznym stole zasiądą dawno niewidziani bohaterowie. Do "M jak miłość" powróci Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), a przywita go stęskniona Barbara (Teresa Lipowska). Zdradzamy, że podczas Świąt u Mostowiaków pojawią się m.in. Zduńscy z synem Miśkiem (Aleksander Bożyk), Rogowscy, Marta (Dominika Ostałowska) Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) oraz Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i Żak (Krzysztof Tyniec). Na pewno na wspólną Wigilię nie dotrą Lisieccy, który ledwo co wyjechali do Australii. 

Widzowie "M jak miłość" mogą spokojnie zasiadać przed telewizorami w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20.55, a w Wigilię dodatkowo spędzić z rodziną Mostowiaków z Grabiny. 

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze