M jak miłość

M jak miłość świąteczy odcinek specjalny w Wigilię! Mostowiakowie powalczą o widza z hitem Kevin sam w domu - ZDJĘCIA

2022-11-25 10:44

Świąteczny odcinek "M jak miłość" pod tytułem "Wigilia u Mostowiaków" będzie emitowany nie jak wstępnie podawano we wtorek, 27.12.2022, w TVP2, ale już w Wigilię, 24.12.2022. A to oznacza tylko jedno - Mostowiakowie w specjalnym odcinku "M jak miłość" będą walczyć o widza z hitowym filmem "Kevin sam w domu", który od lat pokazuje telewizja Polsat. Mocną stroną świątecznego odcinka "M jak miłość" będzie powrót do obsady Marka Mostowiaka, którego znów zagra Kacper Kuszewski. Ale czy to wystarczy? Poznaj szczegóły emisji "M jak miłość" w Wigilię, 24 grudnia i WIDEO jak kręcono święta u Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek świąteczny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Emisja świątecznego odcinka "M jak miłość" została przesunięta z wtorku, 27.12.2022, na Wigilię, 24 grudnia! Takie sensacyjne doniesienia podał portal wirtualnemedia.pl. Kiedy kilka dni temu ruszyły zdjęcia na planie "M jak miłość" do specjalnego odcinka, którego największą niespodzianką będzie powrót Marka do rodziny Mostowiaków, pojawiły się zapowiedzi, że widzowie zobaczą Boże Narodzenie w Grabinie, wyjątkową Wigilię w domu Barbary (Teresa Lipowska) dopiero po świętach. Teraz jednak okazuje się, że Wigilia w "M jak miłość" będzie emitowana podczas prawdziwego wieczoru wigilijnego o godz. 20.00 w TVP2.

Specjalny odcinek „M jak miłość”, w którym rodzina Mostowiaków spotka się w święta w domu Grabinie, stanie się więc konkurencją dla filmu "Kevin sam w domu", który będzie nadawany w tym samym paśmie w telewizji Polsat. Przygody Kevina, którego brawurowo zagrał Macaulay Culkin, co roku gromadzą przed telewizorami ponad 4 mln widzów. Film o Kevinie w Polsacie jest zawsze hitem świąt. Dla porównaniu obecny sezon "M jak miłość" w Dwójce śledzi średnio ponad 3 mln widzów.

Czy Marek wróci do "M jak miłość" na stałe, czy tylko na święta i Wigilię?

Powrót Marka na Wigilię u Mostowiaków w "M jak miłość" kontra "Kevin sam w domu" - szykuje się ostra walka przed telewizorami. Zanim widzowie zdecydują co będą oglądać, muszą wiedzieć, że specjalny odcinek świąteczny "M jak miłość" nie będzie miał bezpośredniego związku z fabułą serialu, z tym, co się dzieje teraz w życiu bohaterów. Marek wróci do Mostowiaków tylko ten jeden raz.

Obsada specjalnego odcinka "M jak miłość" - "Wigilia u Mostowiaków"

Poza tym w obsadzie "M jak miłość" z okazji Wigilii u Mostowiaków pojawi się także dawno niewidziana Ewa Mostowiak (Dominika Kluźniak) oraz pozostałe dzieci Barbary: Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z mężem Arturem Rogowskim (Robert Moskwa) i córką Basią (Karina Woźniak), samotna Marta (Dominika Ostałowska), a także wnuki seniorki rodu Paweł (Rafał Mroczek) z Franką (Dominika Kachlik) i córką Basią (Gabriela Raczyńska), Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) z czwórką dzieci: Lenką (Olga Cybińska), Miśkiem (Aleksander Bożyk), bliźniaczkami Zuzią i Emilką (Julia Kempka i Marcelina Kempka).

Przy wigilijnym stole u Mostowiaków w świątecznym odcinku "M jak miłość" nie zabraknie także Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i jej męża, Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec).

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Sonda
Co będziesz oglądać w Wigilię w telewizji?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze