M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Anita usłyszy zaskakujące wyznanie Kamila. Zdrada mocno odbije się na związku Gryca - ZDJĘCIA

2022-12-05 21:42

Zdrada w małżeństwie Budzyńskich w "M jak miłość" odbije się także na związku Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak). Gryc w 1691 odcinku "M jak miłość" bardzo zaangażuje się w pomoc Andrzejowi (Krystian Wieczorek). To skłoni go do ważnych przemyśleń na temat związku z ukochaną. W 1691 odcinku "M jak miłość" na imprezie w siedlisku, Kamil wyzna Laskowskiej pewną rzecz, da jej ostrzeżenie, które źle wróży. Czyżby u kolejnej pary w serialu miało się źle zadziać? Sprawa ma drugie dno, a wszystko wyjdzie na jaw na przyjęciu Magdy (Anna Mucha). Zobacz ZDJĘCIA z tej sceny!

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" Kamil i Anita zostana zaproszeni na wielkie otwarcie pensjonatu w siedlisku. Na miejscu zjawią się z Polą (Hanna Nowosielska), a za namową Gryca, do Grabiny przyjedzie też Andrzej. Z pomocą kolegi, uda mu się nieco oszukać Budzyńską, by nie miała nic do powiedzenia i nie wyganiała go z siedliska. Gryc kiedyś konkurował z Budzyńskim o Magdę, ale te czasy minęły, a oni stali się przyjaciółmi. Ukochany Anity nie będzie mógł patrzeć na rozpadające się małżeństwo Magdy, więc wesprze ich jak może. To skłoni do do refleksji, a podczas imprezy w 1694 odcinku "M jak miłość" poprosi Anitę o ważną rozmowę.

Szczere wyznanie Gryca w 1694 odcinku "M jak miłość" wzruszy Laskowską 

- Muszę ci coś powiedzieć - zacznie Kamil. - Jesteś dla mnie bardzo ważna. Uważam, że całkiem fajnie nam idzie. Nie sądziłem, że tak dobrze się to poukłada wszystko... Po prostu myślę, że musimy być uważni, czujni, żeby tego nie zepsuć... Żeby nie popełniać błędów - da poważne ostrzeżenie prawnik. Widocznie wystraszy się, że w ich związku też może dojść do kryzysu, tak jak w przypadku Magdy i Andrzeja. Nie da się zresztą ukryć, że mężczyzna ma na swojej drodze kilka fatalnych wyborów i dziwnych sytuacji.

- Kamil, przecież już o tym rozmawialiśmy, ale zgadzam się, że całkiem nieźle im idzie i musimy się tego trzymać - skwituje Anita, a para połączy się w namiętnym pocałunku. Póki co nie zapowiada się, że i ich mógłby dopaść kryzys, ale ostatnio w "M jak miłość" kiepsko się dzieje, bo wielu bohaterów mierzy się z problemami w związku. Zdradzamy, że w 1691 odcinku "M jak miłość" działania Kamila przyniosą skutek, a Andrzej skupi się odzyskaniu Magdy. Podczas imprezy poprosi ją do tańca i wyzna miłość. Gryc może być z siebie dumny. 

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
M jak miłość odcinek 1691. Ostatni taniec Magdy i Andrzeja na imprezie w siedlisku. Poprosi ją tylko o jedno
Najnowsze