M jak miłość. Marcin okrutnie okłamie Izę. Przyjaciel Michała doniesie jej na męża i zmusi do czegoś strasznego - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin okrutnie okłamie Izę. Przyjaciel Michała doniesie jej na męża i zmusi do czegoś strasznego - WIDEO

M jak miłość. Marcin okrutnie okłamie Izę. Przyjaciel Michała doniesie jej na męża i zmusi do czegoś strasznego - WIDEO

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) popełni fatalny błąd, który może go sporo kosztować... Chodakowski najpierw przyjmie zlecenie od bajecznie bogatej milionerki (Małgorzata Sadowska), a kiedy dowie się, że ścigany przez nią niewierny małżonek (Dariusz Kordek) jest kolegą Izy (Adriana Kalska), będzie już za późno. Może gdyby Marcin powiedział żonie, że jej nowy "przyjaciel" to oszust i drań, może zdołałby ją uratować. A tak sam wyjdzie na kłamcę, bo prawdę Izie zdradzi właśnie ścigany przez niego przyjaciel Michała (Paweł Deląg) i jej nowy kolega z pracy! I tak Jan Bosacki będzie miał w garści oboje - i Marcina, i Izę. I to się dobrze nie skończy w "M jak miłość" - zobacz koniecznie WIDEO.

Marcin okłamie Izę w "M jak miłość"! Będzie chciał dobrze, ale podły drań to wykorzysta!

W 1557 odcinku "M jak miłość" do życia Marcina wkroczy Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska), milionerka, która będzie szlochać nad swoim nieudanym małżeństwem. Zrobi to w sytuacji zawodowej, bo firmę detektywistyczną Chodakowskiego i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) wybierze jako godną polecenia i najlepszą do wykonania zadania. I panowie detektywi zlecenie z ogromną radością przyjmą...

- Marcin ma trochę mieszane uczucia, ale widzi zrozpaczoną kobietę, to będzie się starał pomóc jak najlepiej potrafi - tłumaczy decyzję swojego bohatera Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość".

Ale prawda jest też taka, że pani Bosacka zaoferuje w 1557 odcinku "M jak miłość" za dostarczenie dowodów zdrady męża pokaźną sumkę... I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że kiedy Marcin odkryje, że wiarołomny Bosacki to bliski kolega z wydawnictwa jego żony, nie ostrzeże jej przed draniem! Co gorsze, po prostu ani słowa na ten temat jej nie powie. I ten błąd Marcina doprowadzi do wielkiej tragedii! 

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego
M jak miłość, odcinek 1557: Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm

Tymczasem Jan Bosacki w "M jak miłość" - udając przyjaciela i pomocnika Izy w wydawnictwie - już będzie snuł wokół niej sieć drobnych kłamstw i manipulacji. A użyje do tego faktu, który jej własny mąż przed nią zatai!

- Moja żona się ze mną rozwodzi - zwierzy się Izie Bosacki w jednym z nowych odcinków "M jak miłość", choć "zapomni" dodać, że sam jest sobie winien. - Rozumiem, że twój mąż nie powiedział ci jak się do tego przyczynił?

Iza w ten sposób dowie się o ważnym zleceniu Marcina i o tym, że człowiek, którego uznaje za przyjaciela, jest przez jej męża ścigany. A na afekty tego kłamstwa nie trzeba będzie długo czekać w "M jak miłość". Choć Iza stanie u boku męża, z pełnym zaufaniem odda się pod opiekę Jana Bosackiego na pewnej imprezie wydawnictwa. I stanie się coś strasznego!

- Sprawy dzieją się na tyle szybko, że Iza nie zdąży ocenić jeszcze prywatnych spraw Bosackiego. Stara się nie łączyć tych prywatnych z zawodowymi - tłumaczy Kalska Izę w "Kulisach M jak miłość".

- Myślę, że gdyby Marcin wiedział wcześniej, to może by to odpuścił, ale musiał dokończyć te sprawę - tłumaczy marcina Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Miał wątpliwości, czy podjąć się tego... W pewnym momencie mógł zacząć się obawiać, że Bosacki może się jakoś zemścić - zdradza Roznerski.

Ale, niestety, nie zdecyduje się na czas powiedzieć prawdy o nowym zleceniu i historii państwa Bosackich, przez co tylko ułatwi podłą zemstę swojemu nowemu wrogowi. Jak to się wszystko skończy dla Izy i Marcina przekonamy się śledząc wątek od 1557 odcinka "M jak miłość". Na razie nic nie zapowiada happy endu...

Czytaj także: Na dobre i na złe, odcinek 795: Falkowicz wróci i odbierze poród na kwarantannie! WIDEO

M jak miłość: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość: Jan Bosacki (Dariusz Kordek), Michał (Paweł Deląg), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze