M jak miłość. Marcin Mroczek zdradził, gdzie nagrywał ostatnie ujęcie. Padniecie z wrażenia! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Marcin Mroczek zdradził, gdzie nagrywał ostatnie ujęcie. Padniecie z wrażenia! - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Marcin Mroczek zdradził, gdzie nagrywał ostatnie ujęcie. Padniecie z wrażenia! - ZDJĘCIA

Piotrek z "M jak miłość" na koniec pracy na planie zdradził wszystko! Dzięki relacji Marcina Mroczka na jego profilu na Instagramie dowiadujemy się, gdzie nagrywano ostatnie ujęcia przed wakacjami gwiazd! Nikt by się nie domyślił, że właśnie w tym miejscu powstają nowe odcinki do sezonu "M jak miłość" 2022/23. Marcin Mroczek przy okazji zapowiedział, gdzie będzie można go spotkać, zanim wróci na plan i pojawi się w telewizji. Sprawdź, co zdradza Piotrek z "M jak miłość" i zobacz gdzie TO jest w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek z "M jak miłość" zdradził, gdzie nagrał ostatnie sceny! Mroczek wygadał za dużo ze szczęścia, że to już koniec?

Piotrek w "M jak miłość" to jedna z kluczowych postaci. Syn Marysi, brat Pawła i mąż Kingi to serialowy "gigant", bez którego trudno wyobrazić sobie dalsze losy rodziny Zduńskich. Tymczasem Marcin Mroczek, szczęśliwy, że właśnie zaczyna wakacje zdradził, gdzie nagrywał ostatnie sceny przed wakacyjną przerwą! 

Piotrek z "M jak miłość" nie wytrzymał z radości

- Słuchajcie, to był nasz ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena! - opowiada radosny Mroczek do kamery na planie "M jak miłość". - Ekipa "B" zaczyna swój urlop!

Zobacz też: M jak miłość. Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji - WIDEO, ZDJĘCIA

Oznacza to, że część ekipy "M jak miłość" już dziś może pożegnać się z planem i udać na zasłużony urlop. Relacje z ostatniego dnia wrzucili na swoje profile na Instagramie Anna Mucha (Magda) i Monika Mielnicka (Lilka). 

To TU dzieją się najważniejsze rzeczy w "M jak miłość"

- A kończymy dzisiaj w Zalesiu Górnym - wypalił nagle Piotrek z "M jak miłość", ujawniając tym samym, gdzie nagrywane były ostatnie sceny w "M jak miłość" do nowego sezonu.  - W ogóle super miejsce...

Marcin Mroczek życzył wszystkim udanych wakacji i zapowiedział, że z fanami "M jak miłość" wcale się nie rozstaje

Nie przegap: M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

Piotrek podziękował M jak miłość. Tak Marcin Mroczek we wzruszających słowach podsumował pracę z przyjaciółmi!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze