M jak miłość. Magda urządzi Andrzeja za zdradę! Anna Mucha zapowiada koniec Budzyńskich

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Magda urządzi Andrzeja za zdradę! Anna Mucha zapowiada koniec Budzyńskich

M jak miłość. Magda urządzi Andrzeja za zdradę! Anna Mucha zapowiada koniec Budzyńskich

2022-04-20 10:53

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" dowie się o zdradzie Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), ale na razie tajemnicą pozostaje jak i kiedy to nastąpi! Jedno jest pewne, koniec małżeństwa Budzyńskich zbliża się wielkimi krokami, a sama Anna Mucha zapowiedziała na swoim Instagramie, że w "M jak miłość" szykuje się niezła afera, Magda urządzi Andrzeja za to, że po pijaku spędził noc z Julią (Marta Chodorowska), uprawiał seks z prawniczką na służbowym wyjeździe do Wrocławia i tak długo będzie ukrywał przed nią prawdę. Czy to oznacza, że Magda zostawi Andrzeja? Poznajcie szczegóły!

Jak Magda w "M jak miłość" dowie się o zdradzie Andrzeja i czy zostawi Budzyńskiego kiedy pozna prawdę o nocy z Julią?

Zdrada Andrzeja w "M jak miłość" doprowadzi do rozpadu jego małżeństwa z Magdą? Co prawda koniec tej pary nie jest jeszcze przesądzony, ale im dłużej Budzyński będzie ukrywał przed żoną, że spędził noc z Julią, że zdradził ją po pijaku, a Kamil Gryc (Marcin Bosak) wziął wszystko na siebie, żeby chronić chorą na serce Magdę, tym gorzej dla przyszłości ich związku. Na razie nie wiadomo kiedy w "M jak miłość" Magda dowie się, że Andrzej uprawiał seks z Julią. On sam nie będzie pamiętał nocy z prawniczką w hotelu we Wrocławiu, więc bardzo możliwe, że Julia wszystko ukartowała, by go zdobyć! Wciąż trudno bowiem uwierzyć w to, że tak zakochany w Magdzie Andrzej mógłby dopuścić się zdrady.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Zdradzona Magda pokaże Budzyńskiemu na co ją stać! Dlatego nigdy nie powie jej o nocy z Julią - ZDJĘCIA

Jedno jest pewne - zdrada Andrzeja w "M jak miłość" to najmocniejszy wątek w serialu, który wywołuje ogromne emocje wśród fanów i doprowadził do tego, że Krystian Wieczorek stał się celem obrzydliwego ataku internautów. Tuż po emisji 1654 odcinku "M jak miłość", w którym wyszło na jaw, że Budzyński przespał się z Julią, a Kamil przyłapał go jak wymyka się z hotelowego pokoju kochanki na oficjalnym profilu serialu na Instagramie zawrzało. Wieczorek pożalił się publicznie, że widzowie mylą go z ekranowym bohaterem i dostaje wstrętne wiadomości po zdradzie Andrzeja!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja, ale weźmie się za Kamila! Kłamstwo Gryca rozwali niejeden związek? - ZDJĘCIA

Anna Mucha także na Instagramie stanęła w obronie Wieczorka, ale z drugiej strony sama podkręciła atmosferę wokół niewiernego Budzyńskiego i Magdy, która przez długi czas nie dowie się, że mąż ją zdradził z Julią. Gwiazda "M jak miłość" na Instastory wrzuciła niezwiązane z serialem pytanie do swoich fanów jakie meble na taras polecają i wtedy się zaczęło. "Budzyn cię zdradził, a ty o meblach?!" - dostała w odpowiedzi. Reakcja Muchy była natychmiastowa. Zapowiedziała, że Andrzej już wkrótce pożałuje pijackiej nocy z kochanką, bo Magda nieźle się na nim odegra. "Zgodnie z zasadą: Już ja cię urządzę!" - ogłosiła Mucha i tym samym dała jasny sygnał, że koniec miłości Budzyńskich jest blisko!

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Anna Mucha na Instagramie o zdradzie Andrzeja Budzyńskiego

i

Autor: Instagram Anna Mucha na Instagramie o zdradzie Andrzeja Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze