M jak miłość. Łukasz i Marcin zaatakują Argasińskiego we własnym domu! Tak załatwią ordynatora - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Łukasz i Marcin zaatakują Argasińskiego we własnym domu! Tak załatwią ordynatora - WIDEO

M jak miłość. Łukasz i Marcin zaatakują Argasińskiego we własnym domu! Tak załatwią ordynatora - WIDEO

2022-03-01 16:02

Niebawem w "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) i Marcin (Mikołaj Roznerski) stworzą mieszankę wybuchową, która może zniszczyć Argasińskiego (Karol Strasburger). Wojciechowski długi czas działał sam, co nie przyniosło efektów. Teraz pomogą mu Karski (Krzysztof Kwiatkowski) i Chodakowski, którzy uwierzą, że Jerzy jest okrutnym tyranem i nie daje normalnie żyć Patrycji (Alżbeta Lenska). Wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do konfrontacji detektywa i Łukasza z Jerzym w jego własnym domu! Argasińskiemu po raz pierwszy od dawna, zrzednie mina na widok dwóch przeciwników. Zobacz WIDEO z tych scen.

Marcin Chodakowski i Łukasz połączą siły w walce o Patrycję. Argasiński nie uwierzy w to, co zobaczy w "M jak miłość"

Łukasz w "M jak miłość" wreszcie znalazł sprzymierzeńców, którzy uwierzyli, że jego słowa to nie głupie wymysły, a okrutna prawda, która odbija się na całym życiu ciężarnej Patrycji. Karski i Chodakowski nie zostawią Wojciechowskiego w potrzebie i niebawem w "M jak miłość" przystąpią do akcji ratowania kobiety.

- Łukasz jest bardzo spontaniczny i w gorącej wodzie kąpany. Prosi o pomoc Marcina i Jakuba, którzy go tak troszeczkę studzą. To rzeczywiście musi być przemyślana operacja - mówi Mikołaj Roznerski w kulisach "M jak miłość". - Łukasz robi jakieś kroki, które są nieprzemyślane, Jakub musi to w jakiś sposób korygować, żeby ten znowu nie popełnił jakiegoś błędu - dodaje Krzysztof Kwiatkowski, który w "M jak miłość" gra Jakuba. I faktycznie, serialowy Karski ma rację, bo w jednym z nadchodzących odcinków serialu, Łukasz przebierze się za dostawcę pizzy i spróbuje wedrzeć się do domu Argasińskich, co spotka się ze śmiechem Bogny (Katarzyna Skolimowska). 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

W jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" Karski z Chodakowskim usłyszą szalony plan Łukasza. - Jeżeli mi pomożecie, to wywiozę Patrycję w bezpieczne miejsce - rzuci Wojciechowski, ale Jakub i Marcin będą świadomi, że nie mogą działać pochopnie, bo to "spali" całą sprawę. Niemniej jednak dojdzie do sytuacji w "M jak miłość", gdzie Marcin i Łukasz zjawią się w domu Argasińskiego, a dokładnie w ogrodzie ordynatora, gdzie będzie on stał w towarzystwie żony. Właśnie wtedy ordynatorowi zrzednie mina, bo zobaczy, że Łukasz ma mocnych sojuszników. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

Kiedy Łukasz i Marcin staną twarzą w twarz z Argasińskim i Patrycją w "M jak miłość", Wojciechowski zada najpoważniejsze pytanie. - Zostajesz tu czy odchodzisz... Ze mną...? - zapyta mężczyzna, a na twarzy ordynatora pojawi się niedowierzanie. Skołowana Argasińska stanie w "M jak miłość" przed najtrudniejszym wyborem. Jaką podejmie decyzję? Czy dojdzie do walki detektywów i lekarza? Na te odpowiedzi trzeba jeszcze poczekać, ale na pewno Marcin i Karski odegrają kluczową rolę w walce z Jerzym i jego obsesją na punkcje żony. 

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Najnowsze