M jak miłość. Kurdej-Szatan ciężko chora w ciąży! Straszne wyniki badań. Musiała odstawić leki

2020-08-05 14:42 jkk
 M jak miłość. Kurdej-Szatan ciężko chora w ciąży! Straszne wyniki badań. Musiała odstawić leki
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kurdej-Szatan ciężko chora w ciąży! Straszne wyniki badań. Musiała odstawić leki

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość" w ciąży nadal choruje i nikt nie jest w stanie jej pomóc. Wyniki badań, które gwiazda "M jak miłość" zrobiła w związku z chorobą, z którą walczy od 7 lat, nadal są fatalne! Jednak aktorka musiała odstawić leki ze względu na swój stan. Dlaczego Kurdej-Szatan choruje tak długo i czy choroba ma wpływ na przebieg jej ciąży? O tym serialowa Joasia z "M jak miłość" opowiedziała w szczerym wywiadzie dla "Vivy".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Barbara Kurdej-Szatan zachorowała nie boreliozę 7 lat temu. Niestety, kuracja antybiotykowa, którą wdrożono nie przyniosła rezultatów i gwiazda "M jak miłość" przez kilka lat nie decydowała się z powodu choroby na zajście w ciążę. Niestety, nawet przed porodem małego Henia wyniki badań są fatalne - borelioza jest nadal aktywna - zdradza w magazynie "Viva!".

- Termin porodu mam wyznaczony na wrzesień - ujawniła gwiazda "M jak miłość" w wielu wywiadach m.in. dla "Życia na gorąco". W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!" dodała:

- Badania, które robiłam dwa lata temu, wykazały, że borelioza jest nadal aktywna. Czy ciężka choroba będzie miała wpływ na zdrowie mamy i dziecka?  

Czytaj koniecznie: Kurdej-Szatan nie wróci do M jak miłość po porodzie. Joasia przepadnie jak kamień w wodę!

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dlaczego Kurdej-Szatan do tej pory nie pokonała boreliozy, a leczenie trwa tak długo? - Tego nie wiem. Ale ja się po prostu dobrze czuję. Nie biorę leków... Aktorka z "M jak miłość" ma nadzieję i ufa lekarzom, że życie i zdrowie jej dziecka nie jest narażone na niebezpieczeństwo. 

Z wywiadu wynika także, że gwiazda "M jak miłość" spokojnie podchodzi do swojej przyszłości i ma własny sposób na walkę z pokleszczową chorobą.

- Wcześniej leczyłam się także naturalnie – dietą, prądami, ziołami. Prądów od dawna nie robię. Ostatnio też jem normalnie, postanowiłam, że w ciąży nie będę sobie odmawiała niczego. Nie wiem więc, dlaczego czuję się dobrze, ale cieszę się, że tak jest. Albo mój organizm sobie z tym radzi, albo mój aktywny tryb życia sprzyja walce z tą chorobą.

Nie przegap: Dramat gwiazdy M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan straciła rolę w serialu przez ciążę

Optymistycznie nastawiona do życia ekranowa Joasia z "M jak miłość" nie martwi się na zapas o stan zdrowia. Nadal nie wiadomo jednak Kurdej-Szatan w ogóle wróci na plan serialu po porodzie. Zapytana o ewentualna rezygnację z kariery w show-biznesie odpowiada.

- Nie, oczywiście, że nie. Zobaczymy, ile będę miała propozycji i czy one w ogóle będą. Ale nie zamierzam od razu wracać do pracy.

Kurdej-Szatan nie wypowiedziała się na temat dalszych losów swojej bohaterki w "M jak miłość". Wiadomo jednak, że Joasia wyjedzie do Francji i słuch po niej zaginie. 

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Budzyński podle odtrąci Magdę. Nie wybaczy żonie, że złamała przysięgę!

Najnowsze